Регистрация

Маркетинг копирайтър

11 Яну 2017 | Показана 4550 пъти

  • Работна сфера:
    Маркетинг,  Реклама и PR
  • Референтен номер:
    CK|CW|E2
  • Задължения и отговорности:
    Чели ли сте интригуваща или емоционална история за дейността на някоя от българските енергийни компании? Ние не сме. Затова търсим човек, който да разкаже нашата история по подобаващ начин!

    Ако решите да се присъедините към нашия екип, Вашите основни задачи ще включват:

    • Създаване на креативен текст за маркетингови кампании
    • Писане на текст за корпоративни уеб страници, нюзлетъри и имейли до клиенти
    • Генериране на съдържание за социални медии
    • Създаване на съдържание за печатни материали съвместно с дизайнер
    • Участие в изготвяне на концепции за рекламни кампании и вътрешнофирмени инициативи
    • Корекция на текстове и съблюдаване на спазването на корпоративния език от сътрудниците
  • Изисквания към кандидатите:
    • Завършено висше образование в областта на маркетинг комуникации, реклама, PR или др. подобно
    • Минимум 2 години опит в областта на маркетинг комуникациите
    • Отлична езикова култура
    • Отлично владеене на английски и/или немски език
    • Опит в създаването на рекламни кампании ще се счита за предимство
    • Отлично владеене на MS Office програмите Word, Power Point, Outlook
    • Опит в съвместна работа с дизайнер или работа с програмата Adobe InDesign ще се счита за предимство
  • Предимства на кандидатите:
    Кандидатствайте при нас, ако сте човек, който:
    − създава с удоволствие креативни текстове, но не се плаши от писане на техническо съдържание
    − е любознателен и готов да научи детайли от енергийния бранш
    − умее да разказва сложно съдържание като детска приказка
    − счита за една от любимите си книги речника по български правопис на БАН
    − умее да се фокусира и спазва поставени срокове
    − умее да работи добре в екип
  • Градове:
    Пловдив
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Реализация в стабилна международна компания
    • Добри възможности за професионално обогатяване и развитие
    • Възможност за участие в интернационални проекти
    • Бизнес среда с високи стандарти на работа
    • Много добри условия на труд
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    jobs@evn.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    25/01/2017
  • Име на фирмата: EVN България

    Индустрия/бизнес сектор: Енергетика

    Допълнителна информация: EVN България е част от голямото семейство на EVN AG – водеща австрийска компания с централа в най-голямата австрийска федерална област – Долна Австрия. Групата EVN България е създадена след приватизация на енергийни дружества в началото на 2005 г. и първоначално обхваща бизнес дейности в областта на разпределението и продажбата на електрическа енергия в Югоизточна България. От декември 2007 г. EVN България е активна и в областта на топлоснабдяването в Пловдив, а от 2009 г. започва да реализира и проекти в областта на възобновяемите енергийни източници.

    Е-mail: jobs@evn.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.