Регистрация

Консултант „Банкови услуги“ в гр. Лом

16 Фев 2017 | Показана 1624 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Референтен номер:
    7021
  • Задължения и отговорности:
    - Предоставя консултации и продава всички финансови продукти -  срочни депозити, дебитни и кредитни карти, овърдрафти, застраховки и др. продукти на банката на съществуващи и нови клиенти;
    - Идентифицира възможностите за реализиране на кръстосани продажби;
    - Привлича нови клиенти и ги информира за продукти/услуги, които биха могли да представляват интерес за тях;
    - Извършва кешови транзакции до определени лимити;
    - Обработва платежни нареждания;
    - Носи отговорност за постигане както на индивидуалните си цели за продажби, така и целите на клона.
  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше или средно икономическо образование;
    - Банков опит в сегмента банкиране на дребно;
    - Много добра компютърна грамотност - Microsoft office;
    - Владеенето на английски език ще се счита за предимство;
    - Специални компетенции:
         - Клиентоориентиран подход;
         - Фокус към постигането на цели;
         - Комуникативност;
         - Работа в екип.
  • Градове:
    Други в България
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Ако това предложение Ви интересува, моля, изпратете автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо най-късно до 02.03.2017г. чрез бутона "Кандидатствай", като задължително посочите референтния номер на позицията.

    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Крайна дата за приемане на документи:
    02/03/2017
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.