Регистрация

ТЕХНИЧЕСКИ АСИСТЕНТ

17 Фев 2017 | Показана 1995 пъти

    Администрация,  Инженерни и технически дейности,  Транспорт и логистика
  • Задължения и отговорности:
    Балкан Стар Ритейл е част от групата Вили Бетц и обединява в портфолиото си световноизвестните марки Мерцедес-Бенц, Джийп, Мицубиши, Фиат, Алфа Ромео, Сетра и Мицубиши Фузо.

    Балкан Стар Ритейл – клон Пловдив (с.Радиново) търси да назначи

    Отговорности:
    • Водене на бизнес кореспонденция и комуникация
    • Изготвяне на различни видове справки, свързани със сервизна дейност
    • Обработване на фактури и контрол на плащания
    • Приемане и обработка на рекламации
    • Подпомагане организацията на сервизни кампании
    • Извършване на други административни дейности (напр. командировъчни, хотелско настаняване, обратна връзка към клиенти и др.)
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    1 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    • Притежава висше образование
    • Предишен релевантен опит – минимум 1 година
    • Владее свободно писмено и говоримо английски език (немски – предимство)
    • Умее да работи в екип със служители от различни йерархични нива
    • Е комуникативен, организиран, гъвкав
    • Работи много добре с MS Office, най-вече с Excel
  • Градове:
    Пловдив
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Ще бъдете обучавани за работа със специализирани софтуери, вкл. SAP
    • Ще бъдете обучавани според стандартите на компания с международно участие
    • Ще работите в разнообразна и динамична атмосфера, с екип от професионалисти в своята област
    • Ще бъдете част от компания лидер в своя бранш

    Ако предложението провокира интереса Ви, изпратете Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 10.03.2017г., като посочите референтния номер (TAss_0117) на позицията, за която кандидатствате!

    Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
    Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    careers@ms-corp.eu
  • Крайна дата за приемане на документи:
    10/03/2017
  • Име на фирмата: Балкан Стар

    Допълнителна информация: Профил Балкан Стар Аутомотив е част от групата Вили Бетц. Компанията започва своята дейност през 1992 г. като генерален представител на марката Мерцедес-Бенц в България. Днес в асортимента й са включени следните марки: Мерцедес-Бенц, Крайслер, Джийп, Додж, Мицубиши, Рено, Дачия, Сетра и Мицубиши Фузо. Балкан Стар Аутомотив е базирана в София, но има клонове в Пловдив, Варна и Бургас. Дейност - Продажба на нови и употребявани aвтомобили (леки и с инвестиционно приложение) - Продажба на резервни части и аксесоари - Сервизна дейност и цялостно следпродажбено обслужване - Финансиране, застраховане и обратно изкупуване Постижения 2007 година се очертава като изключително успешна за Балкан Стар Аутомотив с продажбата на над 5000 нови и употребявани автомобили, с което изпреварва цялостния ръст на българския пазар от 22%, постигайки 58% ръст на продажбите. Оборотът на компанията също отбелязва скок от 79% спрямо 2006 г., достигайки сума от над 500 милиона лева. www.balkanstar.com

    Е-mail: careers@ms-corp.eu

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.