Регистрация

Експерт "Анализи и статистика"

20 Мар 2017 | Показана 717 пъти

  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Референтен номер:
    Ref. N 8523
  • Задължения и отговорности:
    Ако имаш желание да:
    • изготвяш дневни, седмични отчети за натоварването в дирекция Обслужване на клиенти
    • отчиташ продажби, реализирани от звената в дирекцията
    • участваш в проекти за оптимизация на рипортите и отчетите, изготвяни от екипа
    • анализираш постигнатите резултати
    • изготвяш предложения за подобряване на резултатите на звената, обслужващи клиенти

  • Изисквания към кандидатите:
    И притежаваш:
    • професионален опит в сферата на статистиката, анализа, работата с бази от данни ще се считат за предимство
    • стремеж към професионално развитие и отговорност към извършваната работа
    • висше образование в сферата на математика, информатика, статистика, информационни технологии
    • отлична компютърна грамотност – MS Excel, MS Access (познания по SQL, Business objects ще се считат за предимство)
    • аналитично мислене и умение за работа в екип
    • работно ниво на владеене на английски език

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Ние ти предлагаме:
    • възможност да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се индустрии и да работиш за лидера на пазара на телекомуникации
    • атрактивно възнаграждение с възможности за допълнителни бонуси
    • пакет от социални придобивки
    • възможности за обучения съобразно личните и професионални нужди
    • възможности за кариерно развитие

  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Кандидатствай сега!

    www.mtel.bg/rabota-v-mtel-karieri_karieri/mm/jobapplication/mc/Apply/ma/apply-form/v_id/8523

    Краен срок за кандидатстване: 17 Април 2017
    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Крайна дата за приемане на документи:
    17/04/2017
  • Име на фирмата: Мобилтел

    Индустрия/бизнес сектор: Телекомуникации

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.