Регистрация

Стажант „Правни и корпоративни въпроси“

20 Мар 2017 | Показана 569 пъти

  • Работна сфера:
    Право
  • Референтен номер:
    CL/Int1/2017
  • Задължения и отговорности:
    - Запознаване с нормативната уредба, регулираща дейността на EVN в България
    - Участие в дейността по събиране на просрочени задължения
    - Подпомагане процеса по образуване на изпълнителни дела и осъществяване на изпълнително производство
    - Сътрудничество при изпълнение на задачи, свързани с общия исков процес
    - Запознаване с документите, свързани с регистрацията на дружествата от групата на EVN България, както и с методиката на менажиране на договорите
  • Изисквания към кандидатите:
    - III или по-горен  курс в юридическа специалност
    - Много добра компютърна грамотност - Word, Excel, PowerPoint
    - Английски език на много добро ниво
    - Умения за комуникация и нагласа за работа в екип
  • Градове:
    Пловдив
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Стаж
  • Фирмата предлага:
    Лятната стажантска програма на EVN България е част от философията на нашата компания за професионално развитие на бъдещи специалисти. Чрез нея тук ще имате възможност да усвоите ценни знания, придобиете практически умения и полезен опит в международен концерн.

    Начин за кандидатстване: Изпратете ни автобиография и мотивационно писмо на български и/или на английски език, в което описвате вашите интереси, постижения и планове за развитие.

    Очакваме вашите документи на имейл: internship@evn.bg

    Моля, посочете референтния номер (Ref.No.) на позицията, по която кандидатствате.
    Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

    Информираме Ви, че предоставените лични данни ще бъдат обработвани, съгласно Закона за защита на личните данни за целите на настоящия и последващ подбор.

    Повече за лятната стажантска програма и други възможности можете да прочетете тук
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    internship@evn.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    03/04/2017
  • Име на фирмата: EVN България

    Индустрия/бизнес сектор: Енергетика

    Допълнителна информация: EVN България е част от голямото семейство на EVN AG – водеща австрийска компания с централа в най-голямата австрийска федерална област – Долна Австрия. Групата EVN България е създадена след приватизация на енергийни дружества в началото на 2005 г. и първоначално обхваща бизнес дейности в областта на разпределението и продажбата на електрическа енергия в Югоизточна България. От декември 2007 г. EVN България е активна и в областта на топлоснабдяването в Пловдив, а от 2009 г. започва да реализира и проекти в областта на възобновяемите енергийни източници.

    Адрес за изпращане на документи: гр. Пловдив, ул.

    Е-mail: jobs@evn.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.