Регистрация

Инженер "Електроремонт и силово разпределение"

20 Апр 2017 | Показана 652 пъти

  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности
  • Задължения и отговорности:
    Титан Златна Панега Цимент търси динамичен и мотивиран човек, който да се присъедини към Компанията на позицията:

     Инженер Електроремонт и силово разпределение

    Като служител на пълно работно време, успешният кандидат ще отговаря пряко за силовото оборудване инсталирано и работещо на територията на Златна Панега Цимент АД, като позицията е пряко подчинена на Главния енергетик.

    Основни отговорности:
    • Участва в Поддържане на захранващите линии, разпределителните инсталации и електрическото оборудване за осигуряване на оптимална работа;

    • Участва в изготвянето на работни процедури с цел подобряване на безопасната работа;

    • Организира и планира на дейностите по поддръжката за гарантиране на най-доброто възможно състояние на оборудването;

    • Подпомага електрическите ремонти, оценката и препоръки за превантивни мерки за предотвратяване на бъдещи неуспехи;

    • Съдейства при разработването на планове за оптимизирането на консумираната електроенергия;

    • Организира измервания и настройки на електрическите съоръжения и инсталации, които да отговарят на местни стандарти и правила, както и на международни норми;

    • Извършва одити по поддръжката и дава препоръки като резултат от констатации;

    • Участва в изготвянето на планове за обезпечаването с резервни части на завода;

    • Участва във внедряването на нови проекти.

  • Изисквания към кандидатите:
    Ние търсим служител, който притежава следните качества:
    • Диплома за завършено висше образование: „Електротехника”, „Електроенергетика и електрообзавеждане” или „Енергийна техника”;

    • Минимум 3 години трудов стаж като електроинженер;

    • Много добро владеене на Английски език (писмено и говоримо);

    • Добра компютърна грамотност (Excel, Word, Power Point, Outlook);

    • Отлични комуникативни умения;

    • Способност за работа в екип;

    • Задълбочени познания по „Правилника по безопасност и здраве при работа по електро обзавеждане с напрежение до и над 1000 V”;

    • Задълбочени познания по „Наредба 16-116 за Техническата експлоатация на електро оборудването.

  • Градове:
    Други в България
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Компанията предлага:
    • Да сте част от мотивиран и млад екип, и да работите в предизвикателна бизнес среда;

    • Реални отговорности и натрупване на сериозен професионален опит;

    • Възможност за професионално развитие и непрекъснато обучение;

    • Конкурентно възнаграждение и социален пакет;

    • Осигурен транспорт по маршрутите София, Плевен, Луковит, Ловеч и Тетевен;

    • Безопасна работна среда.
    Месторабота: с. Златна Панега

  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Ако предложението представлява интерес за вас и желаете да кандидатствате, моля изпратете автобиография, придружително писмо на адрес: „Златна Панега Цимент” АД, дирекция ”Човешки ресурси”, ул.”Шипка” №2, с.Златна Панега, п.к.5760, област Ловеч, на имейл hr@titan.bg или през сайта на компанията www.titan.bg. Срок за подаване на документи до 03.05.2017 г.
    Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    03/05/2017
  • Име на фирмата: ТИТАН Груп

    Индустрия/бизнес сектор: Производство

    Допълнителна информация: ТИТАН Груп, една от основните световни производители на цимент, ръководи над 40 компании в 14 страни и е работодател на повече от 5 600 души в целия свят. Основана в Гърция през 1902 г., TITAN се разраства като мулти-регионален, вертикално интегриран производител на цимент, съчетаващ предприемаческия дух и оперативно съвършенство с уважение към хората, обществото и околната среда.

    Титан Златна Панега Цимент, е една от водещите компании в тежката промишленост в България. Ние сме организация ориентирана към служителите, общността и околната среда, компания която винаги е фокусирана върху технологиите и развитието на своя капацитет.

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.