Регистрация

Акаунт мениджър "Корпоративни клиенти" - град Варна

20 Апр 2017 | Показана 624 пъти

  • Работна сфера:
    Мениджмънт
  • Референтен номер:
    Ref. N 8952
  • Задължения и отговорности:
    Какво е да работиш в направление „Корпоративни продажби“?
      Основните отговорности в направлението са фокусирани върху качественото обслужване на корпоративни клиенти на компанията в различните сегменти, предлагане на нови продукти и услуги, съобразно техните нужди и последващи дейности по администриране на продажбата.

    Ако имаш желание да:
    • предоставяш висококачествено персонално обслужване на корпоративните клиенти на компанията
    • определяш специфичните нужди на клиентите и предлагаш комплексни телекомуникационни фиксирани, мобилни и интернет решения
    • съобразно индивидуалните изисквания на клиентите
    • представяш проактивно новите услуги и програми за корпоративните клиенти и обслужваш продажбите и свързаните с тях процеси
    • изготвяш и актуализираш планове и бизнес профили на корпоративните клиенти с цел задържане и проникване с нови услуги
    • изготвяш дневни, седмични/месечни отчети за реализирани продажби и активности

  • Изисквания към кандидатите:
    И притежаваш:
    • предишен опит в областта на корпоративните продажби
    • отлични умения за бизнес комуникация и клиентски-ориентирано поведение
    • способност за вземане на бързи и адекватни решения в режим на високо натоварване
    • лоялност, отговорност и екипно поведение
    • доказани умения за водене на преговори и презентации
    • висше образование
    • отлична компютърна грамотност – MS Outlook, MS Word, Excel, PowerPoint, Internet
    • добро владеене на английски език – писмено и говоримо
    • шофьорска книжка и готовност за интензивно пътуване в региона

  • Градове:
    Варна
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Ние ти предлагаме:
    • възможност да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се индустрии и да работиш за лидера на пазара на телекомуникации
    • работа в екип от високо мотивирани специалисти
    • възможности за обучение съобразно професионалните нужди
    • атрактивно възнаграждение и пакет от социални придобивки
    • възможности за допълнителни бонуси при отлично изпълнение на поставените цели

  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

    Кандидатствай сега!

    www.mtel.bg/rabota-v-mtel-karieri_karieri/mm/jobapplication/mc/Apply/ma/apply-form/v_id/8952

    Краен срок за кандидатстване: 18 Май 2017
  • Крайна дата за приемане на документи:
    18/05/2017
  • Име на фирмата: Мобилтел

    Индустрия/бизнес сектор: Телекомуникации

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.