Регистрация

Инженер Продажби – регион Източна България

21 Апр 2017 | Показана 1012 пъти

  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности,  Търговия и продажби
  • Референтен номер:
    ИП
  • Задължения и отговорности:
    Нашият клиент, Фесто ЕООД, www.festo.bg, е дъщерно дружество на водещ в областта на индустриалната и процесната автоматизация германски концерн. Основаната цел на компанията е да увеличени производителността и конкурентоспособността на своите клиенти.
    Във връзка с разрастване на дейността в България, търсим активен и мотивиран професионалист за позицията:

    Основното Ви предизвикателство е поддържането и развитието на устойчив и успешен бизнес в региона.

    Вашите отговорности:

    • Планирате, подготвяте и осъществявате продажбите в региона
    • Организирате дейността по обслужване на клиентите в региона
    • Изготвяте периодични отчети за продажбите и клиентите
    • Подготвяте материалите и презентирате компанията пред клиенти
    • Извършвате маркетингови проучвания за предлаганите от FESTO изделия
    • Следите за състоянието на пазара – наличие на нови пазарни ниши и потенциални клиенти
    • Рапортувате пряко на Управителя за България

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Вашият профил:

    • Висше техническо образование – степен „Инженер“ (пневматика, хидравлика, автоматизация, мехатроника са предимство)
    • Минимум 3 години опит на подобна позиция в продажби на специализирани продукти в индустрията
    • Много добро владеене на английски език
    • Познаване на програми, свързани с осъществяване на търговската дейност (ERP, CRM) е предимство
    • Отлични умения за планиране, управление на време и организация на работата
    • Инициативност, мотивираност и умения за работа с клиенти
    • Валидно свидетелство за управление на МПС
  • Градове:
    Добрич, Силистра, Шумен, Разград, Търговище, Варна, Русе, Бургас
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Фесто ЕООД Ви предлага възможността да станете част от екипа на успешна компания, с наложена марка и качество на продуктите, наред с дългосрочно сътрудничество и професионално развитие и обучение.

    Ако откривате себе си в това описание и вярвате, че Вашите професионални умения и знания отговорят на изискванията, моля изпратете актуална автобиография на:

    HILL International Bulgaria

    E-mail: opportunities@hill.bg
    www.hill.bg

    Лицензен номер 1637, валиден до 08.10.2018.

    Благодарим Ви за интереса и ще разгледаме кандидатурата Ви строго конфиденциално!

  • Документи за кандидатстване:

  • Име на фирмата: HILL International Bulgaria

    Индустрия/бизнес сектор: Консултантска дейност

    Допълнителна информация:

    Адрес за изпращане на документи: HILL Intertnational, гр. София 1618, бул. България 110, блок А, ет. 2

    Е-mail: opportunities@hill.bg

    Телефон: 958 19 20

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.