Регистрация

PL/SQL developer

19 Май 2017 | Показана 1016 пъти

  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Референтен номер:
    Prog
  • Задължения и отговорности:
    Ние сме ДАТАМАКС АД, част от Датамакс систем холдинг АД, в който към момента работят над 1000 човека. Централата на холдинга се намира в центъра на гр.София, а регионалните офиси присъстват в почти всеки град в България. Компанията ДАТАМАКС АД има над 20 годишен опит в областта на  изграждането на интегрирани информационни системи с финансово-икономическа насоченост. Наши клиенти са български и международни частни и държавни компании, като основно това са банкови и финансови институции.

    Във връзка с непрекъснатото си нарастване и разширяване, търсим да присъединим към екипа си програмисти на PL/SQL, които ще разработват процедури и функционалности към интегрирани банкови информационни системи за наши клиенти.
  • Изисквания към кандидатите:
    Нашите изисквания:

    • Познания по Бази данни и SQL;
    • Опит в използването на Oracle PL/SQL;
    • Много добри комуникативни и аналитични умения;
    • Умение за бързо придобиване на нови знания и умения;
  • Предимства на кандидатите:
    Ще бъдете с предимство, ако имате:
    • Опит при работа с Бази данни ( MySQL, Microsoft SQL server, др.);
    • Опит със Финансово счетоводни системи;
    • Познания и опит за работа с XML, Perl, PHP, JavaScript;
    • Възможност да започнете веднага;
    • Завършено висше техническо или икономическо образование или сте студент последна година;
    • Владеете английски език на работно ниво.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Това, което Ви предлагаме:
    • Отлично заплащане спрямо опита и квалификацията;
    • Допълнителни социални придобивки;
    • Работа по големи и интересни проекти, с възможност за пренасочване към други проекти и отдели в компанията, ако желаете;
    • Работа в неформална и приятелска атмосфера, в просперираща компания със стабилни позиции на пазара;
    • Работно място в бизнес сграда в центъра на гр. София, на удобно и комуникативно място;
    • Гъвкаво работно време, което позволява спокоен баланс с личните ангажименти и интереси;
    • Възможности за обучение за тези, които търсят и искат развитие.

    Ако търсите промяна или ново начало.
    Ако искате да се развивате и усъвършенствате.
    Ако искате да работите в приятелска и спокойна атмосфера.
    Ако за Вас е важно мнението Ви да се чува и зачита, заповядайте при нас.

    Ще се радваме да се присъедините към екипа ни, като изпратите автобиография. Моля да посочите референтния номер за позицията, намиращ се в началото на обявата. Вашите данни ще бъдат третирани в строго конфиденциална среда. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю и тест за оценка на познанията по SQL.
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    tnedelcheva@datamax.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    31/05/2017
  • Име на фирмата: ДАТАМАКС АД

    Индустрия/бизнес сектор: Информационни технологии

    Допълнителна информация: Ние сме ДАТАМАКС АД, част от Датамакс систем холдинг АД, в който към момента работят над 1000 човека. Централата на холдинга се намира в центъра на гр.София, а регионалните офиси присъстват в почти всеки град в България. Компанията ДАТАМАКС АД има над 20 годишен опит в областта на изграждането на интегрирани информационни системи с финансово-икономическа насоченост. Наши клиенти са български и международни частни и държавни компании, като основно това са банкови и финансови институции.

    Адрес за изпращане на документи: гр. София 1000, ул. Иван Вазов No 16

    Лице за контакт и допълнителна информация: Тихомира Иванова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.