Регистрация

МЕНИДЖЪР ПРОДАЖБИ за леки автомобили Mercedes-Benz

19 Май 2017 | Показана 1195 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби,  Мениджмънт
  • Референтен номер:
    SM_Sf_0517
  • Задължения и отговорности:
    Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц,  Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

    Ако вярвате, че ще успеете да продадете лед на ескимос … без отстъпка :),
    ако имате достатъчно познания за автомобилите (теоретични и практически),
    ако умеете да прилагате гъвкави подходи, за да управлявате един успешен екип от индивидуалисти,

    ние Ви очакваме в екипа като:

    Основни задължения на позицията:
    • Управление на търговски екип „Продажби нови леки автомобили, Mercedes-Benz” за Западна България
    • Краткосрочно и дългосрочно планиране, бюджетиране
    • Изготвяне на бонусни схеми, възнаграждения и целеви споразумения за екипа и индивидуални такива
    • Проучване и мониторинг на пазара за леки автомобили – премиум клас, анализ на резултати
    • Координация с колеги от клонова мрежа и други отдели
    • Участие в маркетингови мероприятия и въвеждане на нови модели/продукти на пазара
    • Менджмънт на клиентската удовлетвореност, вкл. чрез осъществяване на директни продажби
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    • Натрупан ръководен опит в областта на директни продажби през последните 5 години (минимум 3 години)
    • Задължително завършено висше икономическо или техническо образование
    • Задълбочени технически познания за автомобилите и висока финансова култура
    • Комбинативна и математическа мисъл, дипломатичен и респектиращ подход
    • Комуникативност, адаптивност, организираност
    • Много добри познания по английски или немски език (писмено и говоримо)
    • Активен шофьор, с нагласа за пътуване извън София (1-2 пъти/седмично)
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Ще бъдете част от световно известен бранд, носещ своите „добри практики“ и възможности за обмяна на опит с колеги от цяла Европа (1-2 пъти годишно -  Eurotraining)
    • Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
    • Ще получите възможността, при добро представяне, да бъдете включени в различни обучения, според стандартите на Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz)
    • Ще работите при 5-дневна работна седмица на трудов договор, стриктно спазвайки Кодекса на труда
    • Ще сте в непрекъснат досег до най-новите модели автомобили с марка Mercedes-Benz, вкл. с пробни шофирания и участие при различни представяния

    Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 06.06.2017г., като посочите референтния номер на позицията (SM_Sf_0517), за която кандидатствате!

    Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    careers@silverstar.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    06/06/2017
  • Име на фирмата: Силвър Стар Ритейл ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: Кои сме ние: Фирмена група Силвър Стар (Silver Star) е новият официален представител, вносител и дилър на немския концерн Даймлер АД (Daimler AG) за България. В нашето портфолио ще откриете „звездата“ на Даймлер – Mercedes-Benz, както и брандовете – SETRA, FUSO и SMART. Дейността ни обхваща: - продажби на нови леки, лекотоварни и товарни автомобили; - продажби на резервни части; - продажби на употребявани автомобили; - следпродажбено обслужване, вкл. бояджийно-тенекеджийни дейности; - лизинг и застраховане на автомобили. Нашите дилърски центрове са позиционирани в София, Пловдив и Варна. Нашият екип: Нашият екип е доказал своята компетентност чрез множеството изпити и успешни сертификации, защитени пред Даймлер АД. В момента, в клоновете ни в страната, работят повече от 350 служители, чийто брой ще продължи да се увеличава. В структурите ни ще откриете специалисти в различни сфери: следпродажбено обслужване (мехатроници, монтьори, диагностици, инженери, логистици), продажби, ИТ, преводи, администрация (счетоводители, финансисти, анализатори), маркетинг и връзки с обществеността, човешки ресурси и други. Стратегията ни за развитие на човешки ресурси е фокусирана и към младите, завършващи студенти, които имат желание да надградят теоретичните си познания чрез стажантски програми. А защо не и да станат наши колеги след успешно представяне по време на стажа? Всяка програма е индивидуално разработена за конкретния отдел и е ориентирана към придобиване на практически опит по специалността. Ако сред публикуваните не откривате позиция, която да отговаря на Вашия опит и квалификация, моля изпратете запитване на адрес: careers@silverstar.bg.

    Е-mail: careers@silverstar.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.