Регистрация

Специалист в екип "Развитие и администриране на продажбите"

16 Юни 2017 | Показана 1030 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация
  • Задължения и отговорности:
    • изготвянето на регулярен информационен бюлетин към собствената и дилърска търговска мрежа на Мобилтел;
    • анализирането и структурирането на динамичен поток от информация за процеси и продукти;
    • оптимизирането и изготвянето на ясни и точни работни инструкции за постигане на бърз и ефективен търговски процес;
    • организацията и координирането на решения по постъпили от търговската мрежа въпроси.
  • Изисквания към кандидатите:
    • опит на в изготвянето на процеси и проекти – ще се счита за предимство;
    • висока степен на самоорганизация и гъвкавост;
    • аналитичност и креативен подход на мислене;
    • желание за оказване на подкрепа и намиране на решения;
    • отлични комуникативни умения;
    • много добра компютърна грамотност – MS Office;
    • добро ниво на владеене на английски език;
    • висше образование.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • възможност да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се индустрии
    • да работиш за лидера на пазара на телекомуникации
    • работа в екип от високо мотивирани специалисти
    • възможности за обучения съобразно личните и професионални нужди
    • пакет от социални придобивки
    • възможности за допълнителни бонуси при отлично изпълнение на поставените цели
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Краен срок за кандидатстване: 30 Юни 2017
    Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/06/2017
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.