Регистрация

Мениджър Проекти

18 Юни 2017 | Показана 408 пъти

  • Работна сфера:
    Недвижими имоти
  • Референтен номер:
    0001
  • Задължения и отговорности:
    - Съхранява документацията по Проектите в съответствие с изискванията за отчитане и счетоводство, утвърдени от Дружеството.
    - Преглежда на месечна база финансовите доклади, свързани с Дпужеството и активите под управление и анализира тези доклади с цел предвиждане на проблеми, свързани с паричните потоци, преразход и недостиг на парични средства по отделни категории, упоменати в Годишния Оперативен бюджет.
    - Следи и гарантира за спазването на изискванията за оповестяване на регулаторните органи, Дружеството, собствениците и кредиторите на активите под управление.
    - Работи с екип "Технически" за разработването на Годишен Оперативен бюджет за съответния проект.
    - Представлява Дружеството в отношенията му с банки, институции, органи на правосъдието и други трети лица.
    - Подготвя и подава към ръководството докради, свързани със сътоянието на съответния проект. Следи и надзирава текущи проекти.
    - Следи и регулярно преглежда бюджета и разходите по проект и информира ръководството.
    - Организира снабдителния процес, организира търгове за избор на доставчици.
    - Преговаря с доставчици.
    - Поддържа съответните регистри на доставчици на Дружеството.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    5-10 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше образование - Финанси и/или Гражданско строителство
    - Владеене на чужди езици - английски език (отлично - писмено и говоримо), гръцки език е предимство
    - Работа с компютър - Microsoft Windows, Microsoft Office, AutoCad
    - Опит в управлението на проекти, работа като оценител
    - Шофьорски умения Категория В
    - Икономически, технически и организаторски умения
    - Комуникативност, мобилност, предприемчивост
    - Умуния за работа в екип
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    електронна поща
  • Крайна дата за приемане на документи:
    18/07/2017
  • Име на фирмата: Алфа Риъл Естейт България ЕООД

    Индустрия/бизнес сектор: Недвижими имоти

    Допълнителна информация:

    Е-mail: dtrifonova@alphabank.bg

    Лице за контакт и допълнителна информация: Диана Трифонова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.