Ръководител на Лаборатория за допингов контрол на Антидопинговия център

19 Юни 2017 | Показана 486 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация
  • Задължения и отговорности:
    Организира, ръководи, координира, контролира и отговаря за дейността на Лабораторията за допингов контрол и за точното спазване на административните процедури. Отговаря за поддържането на акредитацията на лабораторията по стандарт БДС EN ISO/IEC 17025:2006 като изпитвателна лаборатория и международния стандарт за лабораториите на САА. Носи пълната отговорност за своевременното и качествено изпълнение на услугите за клиентите и коректността на получаваните резултати от изпитване. Планира, организира и ръководи научно-изследователската дейност на лабораторията. Контролира оформянето на цялостната документация в досието на пробата.
  • Изисквания към кандидатите:
    Минимални и специфични изисквания, определени в нормативен акт:
    1. Минимална образователна степен за заемане на длъжността- магистър
    2. Професионален опит- 5 години
    3. Ранг- II младши
  • Предимства на кандидатите:
    специализация и опит в области като химия, биохимия, ендокринология, токсикология с приложение на инструменталните методи за анализ
    да бъде хабилитиран по съответна специалност и/или да притежава професионален опит като ръководител на изпитвателна лаборатория или научно звено
    опит в акредитирана лаборатория
    да притежава сертификат по ISO 17025 и/или ISO 15189 за одиторска дейност
    да владее английски език
    да притежава компютърни умения
    комуникативни и организационни умения
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Минимален размер на основната заплата за длъжността- 500 лева. Основният размер на заплатата за длъжността се определя в зависимост от професионалния опит на спечелилия конкурса кандидат, съгласно нормативните актове, определящи формирането на възнаграждението.
  • Документи за кандидатстване:

    Други: заявление за участие в конкурса- приложение № 2 към чл.17, ал.1 от НПКДС; декларация по чл.17, ал.2, т.1 от НПКДС. копия от документи за образователна степен, 2.следдипломни квалификации, за компютърна грамотност, за владеене на чужд език /ако притежават такива/; копие от сертификат по ISO 17025 и/или ISO 15189 за одиторска дейност /ако притежават такъв/, копие от документ з апридобит ранг /ако притежават такъв/; копие от документи удостоверяващи продължителността на професионалния опит
  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    на място- лично или чрез упълномощено лице
  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/06/2017
  • Име на фирмата: АНТИДОПИНГОВ ЦЕНТЪР

    Индустрия/бизнес сектор: Администрация

    Допълнителна информация: Антидопинговият център е орган за осъществяване на допингов контрол, превенция и борба срещу употребата на допинг в спорта. АЦ е юридическо лице на бюджетна издръжка, което се управлява и представлява от изпълнителен директор - второстепенен разпоредител с бюджетни кредити към министъра на младежта и спорта. Част от фунциите на Антидопинговия център са: организиране и провеждане на допингов контрол; разработване, насърчаване и контрол при реализирането на антидопингови програми и провеждане на антидопингови кампании; осъществяване на международно сътрудничество в качеството си на национална антидопингова организация, както и мониторинг за спазването на международните стандарти за допингов контрол.

    Адрес за изпращане на документи: ул.

    Е-mail: anti-doping.centre@anti-doping.government.bg

    Телефон: 029625635

    Лице за контакт и допълнителна информация: Радосвета Панова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.