Старши експерт в Лаборатория за допингов контрол към Антидопингов център

19 Юни 2017 | Показана 260 пъти

  • Работна сфера:
    Фармацевтична индустрия
  • Задължения и отговорности:
    Обработване на биологичен материал по съответните методики въведени в Лабораторията съгласно Системата за управление на качеството. Извършва апаратурен анализ, интерпретира и обобщава резултатите от анализите по направлението, за което отговаря, подготвя отчет от изпитването и го предоставя на Директора на Лабораторията. Извършва самостоятелно или в колектив научно-изследователска работа в съответствие с научно-изследователската програма на Лабораторията.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Минимална образователна степен-бакалавър
    Професионален опит- 2 години
    Ранг-IV младши
  • Предимства на кандидатите:
    образователна степен- магистър по химия, органична химия, медицинска химия, аналитична химия или фармация
    специализации и опит в областта на хроматографския и масспектралния анализ
    компютърни умения
    сертификат по ISO/IEC 17025 и/или ISO 15189
    комуникативни и организационни умения
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Минимален размер на основната заплата за длъжността- 460 лева. Основният размер на заплатата за длъжността се определя в зависимост от професионалния опит на спечелилия конкурса кандидат, съгласно нормативните актове, определящи формирането на възнаграждението.
  • Документи за кандидатстване:

    Други: заявление за участие по приложение № 2 към чл.17, ал. 1 от НПКДС; декларация по чл.17, ал.2, т.1 от НПКДС; копия от документи за образователна степен; копие от документи за следдипломни специализации, компютърна грамотност, сертификат по ISO /IEC 17025 и/или ISO 15189, копие от документ за придобит ранг /ако притежават такива/; копие от документи, удостоверяващи продължителността на професионалния опит. Повечеза необходимите документи- можете да намерите на сайта на Антидопингов център
  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    на място-лично или чрез упълномощено лице
  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/06/2017
  • Име на фирмата: АНТИДОПИНГОВ ЦЕНТЪР

    Индустрия/бизнес сектор: Администрация

    Допълнителна информация: Антидопинговият център е орган за осъществяване на допингов контрол, превенция и борба срещу употребата на допинг в спорта. АЦ е юридическо лице на бюджетна издръжка, което се управлява и представлява от изпълнителен директор - второстепенен разпоредител с бюджетни кредити към министъра на младежта и спорта. Част от фунциите на Антидопинговия център са: организиране и провеждане на допингов контрол; разработване, насърчаване и контрол при реализирането на антидопингови програми и провеждане на антидопингови кампании; осъществяване на международно сътрудничество в качеството си на национална антидопингова организация, както и мониторинг за спазването на международните стандарти за допингов контрол.

    Адрес за изпращане на документи: ул.

    Е-mail: anti-doping.centre@anti-doping.government.bg

    Телефон: 029625635

    Лице за контакт и допълнителна информация: Радосвета Панова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.