Регистрация

Експерт CRM - Microsoft Dynamics

17 Юли 2017 | Показана 1648 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Задължения и отговорности:
    към Отдел „Развитие на CRM системи”, Управление „Електронни продажби и развитие” в Централно управление, гр. София

    Основни задължения:

    • Изследва и анализира текущи бизнес процеси, свързани с взаимоотношенията с клиенти;

    • Участва във внедряване и адаптиране на цялостна CRM система;

    • Участва в организацията и осъществява обучение на потребителите на системата;

    • Участва и анализира нови изисквания и инициативи, свързани с взаимоотношенията с клиенти (разработване на системи за лоялност, запазване на клиенти, кампании за директен маркетинг и др.).
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания за заемане на длъжността:
    •  Образователно-квалификационна степен Бакалавър/Магистър;

    • Предишен опит с Microsoft Dynamics CRM системи е задължително.

    • Познаване на бизнес и продажбените процеси в банковата сфера е предимство;

    • Работа в динамична обстановка при стриктно спазване на срокове;

    • Много добра компютърна грамотност;

    • Добро владеене на английски език (работно ниво);

    • Аналитично мислене и умение за писане на документи;

    • Отлични комуникативни умения и работа в екип.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Банка ДСК предлага:
    • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;

    • Възможност за развитие и израстване в личен и професионален план;

    • Схема на допълнително заплащане в зависимост от постигнатите резултати.
  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Документите изпращайте в срок до: 15/08/2017 г. на e-mail: ivan.voynov@dskbank.bg

    Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.
    Предоставените от Вас данни ще бъдат разгледани конфиденциално във връзка с осъществяване на настоящия подбор и няма да бъдат разпространявани под каквато и да е форма.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    15/08/2017
  • Име на фирмата: Банка ДСК ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.