Регистрация

Рецепционист

11 Сеп 2017 | Показана 4514 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация,  Право
  • Задължения и отговорности:
    Описание на длъжността:
    - посрещане на клиенти на Адвокатската кантора и организиране настаняването им;
    - приемане на обаждания и свързване по телефона;
    - приемане и разпределяне на пощата за деня;
    - следене и актуализиране на графика за провеждане на срещи;
    - организиране приемането и изпращането на куриерски и други пратки;
    - създаване и актуализиране на различни бази данни;
    - изготвяне на проучвания и справки по интернет;
    - извършване на други служебни задължения като копиране, сканиране, изпращане по факс и др.
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания към кандидата:
    - отлични устни и писмени комуникационни умения;
    - много добър писмен и говорим английски език ;
    - компютърни умения (MS Office, Internet);
    - организираност, координираност, способност за успоредно изпълнение на няколко задачи и приоритизирането им, прецизност и старание;

  • Предимства на кандидатите:
    - сходен опит  се счита за предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Компанията предлага:
    - Стартова работна заплата чисто 2000 лв.+ 13та и 14та работни заплати;
    - Отлични работни условия в съвременна собствена офис сграда в центъра на София;
    - Сработен екип;
    - Обучение.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Крайна дата за приемане на документи:
    22/09/2017
  • Име на фирмата: Адвокатско дружество Георгиев, Тодоров и Ко.

    Индустрия/бизнес сектор: Право

    Допълнителна информация:

    Е-mail: astoyanova@georg-tod.com

    Телефон: 029376538

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.