Регистрация

Изпълнителен директор

11 Сеп 2017 | Показана 2943 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Референтен номер:
    EDDL
  • Задължения и отговорности:
    Основни отговорности:

    • Осъществява управление и контрол на цялостната дейност на дружеството;
    • Определя и разпределя задачите и контролира резултатите от дейността на служителите ;
    • Анализира, разработва и дава предложения за оптимизиране на дейността в дружеството;
    • Контролира и участва в изготвянето на бизнес и финансов анализ /лизингово предложение/ за корпоративни клиенти и контролира целия процес ;
    • Привлича нови клиенти за продажба на предлаганите продукти;
    • Представлява компанията и поддържа контакти със съществуващи клиенти и потенциални клиенти и доставчици;
    • Разработва и изпълнява дългосрочните планове и стратегии за продажби с оглед постигане на договорените бизнес цели.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания:
    • Минимум три години опит в лизингова компания;
    • Висше образование и магистърска степен по Икономика, Финанси, Счетоводство или друга подходяща специалност ;
    • Опит на управленска позиция;
    • Силни аналитични умения;
    • Отлични компютърни умения;
    • Добри комуникативни умения.

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка
    Препоръки

  • Крайна дата за приемане на документи:
    06/10/2017
  • Име на фирмата: Д Лизинг ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Допълнителна информация: "Д Лизинг" ЕАД е новосъздадена лизингова компания, дъщерно дружество на "Търговска Банка Д" АД.

    "Д Лизинг" ЕАД предоставя широка гама от продукти за закупуването на нови машини и оборудване, товарни, лекотоварни и леки автомобили, автобуси, строителна техника, земеделска техника, финансиране придобиването на недвижими имоти и други.

    Е-mail: hr@dbank.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.