Регистрация

ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ – СПЕЦИАЛИЗИРАНА ТЕХНИКА

12 Сеп 2017 | Показана 1184 пъти

    Производство,  Инженерни и технически дейности,  Търговия и продажби,  Друг
  • Задължения и отговорности:
    EВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

    Направлението Евромаркет Метал е представител на световни марки като Lincoln Electric, Harris, BUGO, Pferd, Fein и др. – водещи в областта на:
    - заваръчни машини и консумативи,
    - машини и консумативи за рязане и шлайфане,
    - техника за крайцване, рязане и монтажно стиковане на тръби и листов материал,
    - техника за огъване на тръби,
    - пясъкоструйна, дробоструйна и водобластираща техника,
    - автоматизирана техника за пробиване, рязане и маркиране,
    - системи за промишлено боядисване.

    Във връзка с разрастване на дейността Евромаркет търси ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ за СПЕЦИАЛИЗИРАНА ТЕХНИКА ЗА ПОВЪРХНОСТНА ОБРАБОТКА НА МЕТАЛИТЕ.

    Отговорности:
    - Дава решения за реализация на продуктовата гама;
    - Разширява клиентската база, работейки чрез търговски специалисти и персонално с крайни клиенти;
    - Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
    - Отговаря за трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите, осъществява продуктови и търговски обучения.

  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше техническо образование;
    - Много добро ниво на владеене на английски език, писмено и говоримо;
    - Oпит в В 2 В продажби, или познания за металообработване и металообработваща техника;
    - Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.
  • Предимства на кандидатите:
     Търговският опит с клиенти от промишления сектор е предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Работа в голяма и утвърдена компания;
    - Начално продуктово обучение;
    - Възможности за професионално развитие; обучения на място и в чужбина;
    - Динамична, отговорна и разнообразна работа;
    - Екип от професионалисти и отлична работна атмосфера;
    - Много добро възнаграждение.

  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    е-mail
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.