Регистрация

СПЕЦИАЛИСТ АДМИНИСТРИРАНЕ НА РАЗХОДИ

12 Сеп 2017 | Показана 1399 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация,  Счетоводство,  контрол,  финанси,  Друг
  • Задължения и отговорности:
    - Обработва заявки за разходи, като следи за спазването на фирмените процедури за одобрение.
    - Въвежда и проверява валидността и коректността на получените документи за извършените разходи. При необходимост изисква от колегите коригиране и допълване на документи и информация.
    - Води архив на въведените данни.
    - Изготвя справки и статистики в Excel, анализира данни.

  • Изисквания към кандидатите:
    - Практически опит в работа с Excel и много добро познаване на програмата;
    - Точност и прецизност в работата;
    - Стриктност, последователност; стремеж да довежда задачите до успешен край;
    - Умения за комуникация с хора на различни длъжности в компанията.

  • Предимства на кандидатите:
    - Oбразованието с икономическа специалност е предимство;
    - Опитът с ERP програма е предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Работа в голяма и утвърдена компания;
    - Възможности за професионално усъвършенстване;
    - Сплотен екип и отлична работна атмосфера;
    - Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30 ч.;
    - Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
    - Осигурен служебен транспорт.

  • Документи за кандидатстване:

  • Име на фирмата: Евромаркет

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Doosan, Bosch, Lincoln Electric и много други.

    Сайт на компанията: www.euromarket.bg.

    Е-mail: hr@euromarket.bg

    Телефон: 02/97 67 100

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.