Регистрация

СПЕЦИАЛИСТ ДИГИТАЛЕН МАРКЕТИНГ

12 Сеп 2017 | Показана 2522 пъти

    Информационни технологии и телекомуникации,  Маркетинг,  Медии и информация,  Реклама и PR,  Друг
  • Задължения и отговорности:
    EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

    Поради разрастването на дейността компанията разширява екипа на отдел Реклама и Маркетинг и търси да назначи Специалист дигитален маркетинг със следните отговорности:
    - Поддържа фирмените уеб сайтове, актуализира съдържанието и информацията в тях.
    - Прилага SEO инструменти – Google Analytics, Webmaster tools, AdWords.
    - Анализира ROI и изготвя отчети.
    - Поддържа и развива корпоративните профили в социалните медии - Facebook, Youtube, Linkedin и др.
    - Предлага и реализира уеб кампании и промоции; следи регулярно ключовите показатели и внася промени, ако е необходимо.
    - Осъществява e-mail маркетинг кампании. Създава и поддържа актуална база данни на потенциални клиенти в областта на индустриалната и строителна техника.
    - Отговаря за информационното обслужване и подпомага организирането на фирмени събития, демонстрации, участия в панаири и изложения.

  • Изисквания към кандидатите:
    - Отлично познаване на дигиталната среда и социалните мрежи. Висока уеб култура;
    - Професионален опит - мин. 2 години;
    - Владеене на английски език на работно ниво;
    - Желание за работа в натоварена среда, изискваща висока концентрация и ефективност;
    - Умения за работа успоредно по различни проекти и спазване на срокове;
    - Творческо мислене, съчетано с умение да комуникира идеите си;
    - Силна мотивация, инициативност, проактивно отношение.

  • Предимства на кандидатите:
    - Познаването на Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign и CorelDRAW ще се счита за предимство.
    - Интересите в областта на техниката са предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Работа в голяма и стабилна компания, лидер в своята област;
    - Динамична, предизвикателна и разнообразна дейност;
    - Възможности за професионално усъвършенстване в реална бизнес среда, работа с различните отдели на голяма организация;
    - Креативен екип, приятелска атмосфера ;
    - Мотивиращо заплащане;
    - Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
    - Осигурен служебен транспорт.
  • Документи за кандидатстване:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.