Регистрация

Продавач-консултант на бои и лакове

14 Сеп 2017 | Показана 1752 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Референтен номер:
    PPKLBEK
  • Задължения и отговорности:
    - Посрещане, обслужване и консултация на клиенти относно избора на продукт от портфолиото на компанията
    - Добра информираност спрямо предлаганите продукти, а също и алтернативи на стоката, спрямо изискванията на клиента
    - Съставяне на ежемесечни отчети по заложен стандарт
    - Следи за съхранението, подреждането и целесъобразното разположение на продукцията на търговската площ спрямо фирмените стандарти
    - Наблюдава развитиeто на конкуренцията
  • Изисквания към кандидатите:
    - Завършено средно образование (образование в област Маркетинг, Икономика или Търговия ще се счита за предимство)
    - Придобит опит в сферата на търговията и работата с клиенти (ще се счита за предимство)
    - Придобит опит във вириги строителни хипермаркети или в търговията с лаково бояджийски продукти (ще се счита за голямо предимство)
    - Комуникативност и клиентски ориентирано поведение
    - Умение за работа в екип
    - Добро ниво на компютърна грамотност
    - Шофьорска книжка – кат. B
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Мотивиращо възнаграждение и бонусна система
    - Отлична работна среда в утвърдена търговска компания
    - Приятна работна атмосфера в екип от професионалисти
    - Работа на трудов договор
  • Документи за кандидатстване:

  • Име на фирмата: Manpower Bulgaria

    Индустрия/бизнес сектор: Консултантска дейност

    Допълнителна информация: ManpowerGroup® (NYSE: MAN) - световен лидер при новаторските решения, свързани с човешкия капитал, създава и предоставя ключово значими решения, които помагат на клиентите ни да постигнат бизнес целите си, като повишат своята конкурентноспособност.

    Е-mail: elena.kovacheva@manpower.bg

    Телефон: +359 878 573 260

    Лице за контакт и допълнителна информация: Елена Ковачева

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.