Регистрация

ПРОДАЖБИ НА РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ (стаж)

12 Окт 2017 | Показана 879 пъти

  • Работна сфера:
    Транспорт и логистика ,  Търговия и продажби
  • Референтен номер:
    SP_2017
  • Задължения и отговорности:
    Силвър Стар е новият официален представител и вносител на автомобили с марки Мерцедес - Бенц,  Сетра и Фузо. В ролята си на такъв, започваме масирана кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

    Ако ежедневният контакт с много хора те зарежда,

    ако смяташ себе си за харизматичен и упорит,

    ако си стриктен и целенасочен,

    ние те очакваме в екипа на Силвър Стар, клон София като:
  • Изисквания към кандидатите:
    Ако:
    • си изключително комуникативен, активен и имаш търговски нюх
    • си организиран, лоялен и имаш желание да се развиваш
    • владееш добре английски или немски език (писмено и говоримо)
    • си активен шофьор (минимум категория B)
    • умееш да работиш с MS Office
  • Предимства на кандидатите:
    Като предимство при подбора по документи ще се считат задълбочени технически познания за автомобилите
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Непълен работен ден
  • Тип заетост:
    Стаж
  • Фирмата предлага:
    Ние предлагаме:
    • да придобиеш умения за работа със специализирани софтуерни продукти и електронни каталози за резервни части, вкл. SAP
    • да получиш възможност да консултираш клиенти и изготвяш оферти
    • да се докоснеш до световни, ноу-хау стандарти на работа с генералния представител на Даймлер АД (производител на Mercedes-Benz, FUSO и Setra) за България
    • да бъдеш обучен от сертифицирани/квалифицирани ментори по програми на Даймлер АД

    При успешно представяне по време на стажантската програма - опция за удължаване на стажа или назначаване на трудов договор.

    Локация: ж.к. Хаджи Димитър, ул. Резбарска 5
    Продължителност на програмата: 3 месеца; 5-8 ч/дневно
    Начало: м. Ноември 2017г.
    Заплащане: да

    Ако отговаряте на изискванията, можете да изпратите Вашата автобиография с актуална снимка на БЪЛГАРСКИ език до 27.10.2017г.,като посочите референтния номер на позицията (SP_2017), за която кандидатствате!

    Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на кандидатурите е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    careers@silverstar.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    27/10/2017
  • Име на фирмата: Силвър Стар Ритейл ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: Кои сме ние: Фирмена група Силвър Стар (Silver Star) е новият официален представител, вносител и дилър на немския концерн Даймлер АД (Daimler AG) за България. В нашето портфолио ще откриете „звездата“ на Даймлер – Mercedes-Benz, както и брандовете – SETRA, FUSO и SMART. Дейността ни обхваща: - продажби на нови леки, лекотоварни и товарни автомобили; - продажби на резервни части; - продажби на употребявани автомобили; - следпродажбено обслужване, вкл. бояджийно-тенекеджийни дейности; - лизинг и застраховане на автомобили. Нашите дилърски центрове са позиционирани в София, Пловдив и Варна. Нашият екип: Нашият екип е доказал своята компетентност чрез множеството изпити и успешни сертификации, защитени пред Даймлер АД. В момента, в клоновете ни в страната, работят повече от 350 служители, чийто брой ще продължи да се увеличава. В структурите ни ще откриете специалисти в различни сфери: следпродажбено обслужване (мехатроници, монтьори, диагностици, инженери, логистици), продажби, ИТ, преводи, администрация (счетоводители, финансисти, анализатори), маркетинг и връзки с обществеността, човешки ресурси и други. Стратегията ни за развитие на човешки ресурси е фокусирана и към младите, завършващи студенти, които имат желание да надградят теоретичните си познания чрез стажантски програми. А защо не и да станат наши колеги след успешно представяне по време на стажа? Всяка програма е индивидуално разработена за конкретния отдел и е ориентирана към придобиване на практически опит по специалността. Ако сред публикуваните не откривате позиция, която да отговаря на Вашия опит и квалификация, моля изпратете запитване на адрес: careers@silverstar.bg.

    Е-mail: careers@silverstar.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.