Регистрация

Сервизен инженер медицинска апаратура и оборудване

14 Ное 2017 | Показана 236 пъти

    Здравеопазване и социални дейности,  Инженерни и технически дейности
  • Референтен номер:
    SS012017
  • Задължения и отговорности:

    • Инсталиране на апаратите и осигуряване на безпроблемното им функциониране
    • Поддръжка и сервиз на апаратурата
    • Разрешаване на възникнали проблеми по апаратурата, на място или чрез консултиране на клиентите по телефона
    • Участия в професионални събития (конференции, конгреси, изложби, търгове)
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:

    • Висше инженерно образование по електроника, изчислителна, съобщителна техника и др. подобни в областта на слабите токове
    • Компютърна грамотност – опит в диагностициране и отстраняване на софтуерни и хардуерни проблеми; практика с DOS; познания по мрежови свързвания
    • Английски език – добро ниво, писмено и говоримо, за водене на кореспонденция и разговори с техническа насоченост
    • Шофьорска книжка и готовност за пътуване в страната
    • Комуникативност и умения за работа в екип
  • Предимства на кандидатите:
    Бихме искали да назначим на тази позиция млад и енергичен човек, с желание да пътува.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:

    • Дългосрочен ангажимент
    • Възможност за професионално израстване
    • Добро заплащане, съответстващо на способностите
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Крайна дата за приемане на документи:
    31/10/2017
  • Име на фирмата: АПР ООД

    Индустрия/бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: АПР ООД е фирма с над 25-годишен опит в областта на клиничната лаборатория. Предлагаме продукти от водещи световни производители, които в максимална степен отговарят на изискванията на българския пазар.

    Е-mail: apr@apr-bg.com

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.