Регистрация

Супервайзор - Качествен контрол

05 Дек 2017 | Показана 1504 пъти

    Администрация,  Производство,  Инженерни и технически дейности,  Строителство
  • Задължения и отговорности:
    За един от нашите клиенти, търсим Супервайзор - Качествен контрол.

    Основни задължения:
    • Ръководи и организира дейността по осъществяване на контрол на качеството на производството.
    • Координира връзките и организацията за спазване на стандартизационните изисквания за качеството на продукцията и влаганите суровини и материали.
    • Отговаря за прилагането на системата за организация на контрола на качеството.
    • Анализира причините за допуснато производство на некачествена продукция и предлага мерки за отстраняването им.
    • Изпълнява и други конкретно възложени задачи свързани с дейността.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания за заемане на длъжността:
    • Професионален опит - за предпочитане 2 години и повече
    • Образование - бакалавърска степен или професионална квалификация и обучение
    • Опит със системи и процеси за качествен контрол
    • Чужд език - много добро ниво на говорим и писмен английски език
    • Компютърна грамотност - Windows, Microsoft Word, Excel, Internet
    • Добро познаване на нормативните актове в областта на стандартизацията и изискванията за качество на производството

    Професионални качества и умения:
    • Умения за работа в екип
    • Добри комуникационни умения
    • Умения за самостоятелна работа с минимален контрол
    • Инициативност

    Ако позицията представлява интерес за Вас, очакваме Вашата автобиография!

    Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

    ICAP Линценз № 1876
  • Градове:
    Дупница
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Възнаграждение:
    1300-2000 лв
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    по е-мейл на hr@icap.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    22/12/2017
  • Име на фирмата: ИКАП България ЕАД
    чрез ИКАП България ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: Първият проект на ICAP за набиране и подбор на ръководен персонал е осъществен през 1973г. в Атина, Гърция. Днес, с опитен и енергичен управленски екип, с повече от 35-ма консултанти в 6 различни държави, ние можем да отговорим на всяка Ваша нужда по отношение на намиране и привличане на талантливи хора във Вашата организация, базирайки се на ценния опит и познания, които сме натрупали през годините.

    Нашият екип от консултанти е съставен от професионалисти със значителен стаж и консултантски опит в големи организации, владеят няколко езика и са от различни културни общности, благодарение на което са в състояние да отговорят най-пълно на нуждите на широк спектър от клиенти.

    Е-mail: hr@icap.bg

    Телефон: 02 80 14 100

    Лице за контакт и допълнителна информация: Християн Касъров

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

кариера с

Реклама

Реклама

© 2003-2017 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2017 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.