С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK
Форум

Търсене за Търсене

Изи Кредит - Easy Credit

• 19:18 на 30.03.2008
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Анонимен

1

Пршвет,
    Накой може ли да ми каже как стоят нещата със заплащането в тази компания във финансово-счетоводния отдел? Предварително благодаря!

• 18:31 на 16.03.2009
    Анонимен потребител

Анонимен

2

ОФИС БЯЛА СЛАТИНА

ЗДРАВЕЙТЕ!
    АКО НЯКОИ ОТ УПРАВИТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ФИРМА ЧЕТАТ ТЕЗИ СЪОБЩЕНИЯ, МОГАТ ДА СЕ ХВАНАТ В РЪЦЕ И ДА ВЗЕМАТ ДА МАХНАТ ТЕЯ СЛУЖИТЕЛИ ДЕТО СЕ ОПИТВАТ ДА ВЗЕМАТ ОТСТЪПКАТА НА КЛИЕНТИТЕ. ЗАРАДИ ТАКИВА КАТО ТЯХ ИМА НЕДОВОЛНИ КЛИЕНТИ КЪМ ФИРМАТА Easy Credit(И ТО САМО ЗА ТОВА ЧЕ В НЯКОИ ОФИСИ ... НЯКОИ СЛУЖИТЕЛИ СИ ПРАВЯТ КАКВОТО ИСКАТ)!!! ДАНО ДА ЗНАЯТ ЗА ПРОБЛЕМА И ДА ВЗЕМАТ МЕРКИ.

• 15:30 на 17.03.2009
    Анонимен потребител

Петър Петров

3

Мисля , че не си бил коректен ...

Мисля,че не си бил коректен ...и си просрочил вноски,за да не ти се изплати 5% отстъпка за първи кредит.Няма как да си прибере отстъпката служител на Изи.Предполагам че си просрочил повече от пет дни за целия кредит и поради това не ти е дадена отстъпката.Ще проверим , но не си написал името си..............

• 11:51 на 17.05.2009

4

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 23:53 на 17.05.2009
    Анонимен потребител

Boby

5

zdraveite iskam da popitam dali moga da izteglq ot Easy credit 2500lv predi tova nikoга несам теглил от тях единвено сам вземал от джет кеш един пат но несам доволен от тях,нямам никави други заеми вси4коjavascript:void(0); ми е 4исто

• 22:26 на 04.06.2009
    Анонимен потребител

viper21

6

bobi parviqt kredit e do 600 lv

• 10:28 на 23.06.2009
    Анонимен потребител

vesela

7

здравейте, искам да попитам някой служител на изи кредит защо не направят кредит да се плаща на месец и да увеличат години за изплащане и другия ми въпрос е мога ли да изтегля кредит от вас имам просрочие по кредита и ми остава да изплатя около 160 лева по него,ако може да ми отговорите спешно!?! По принцип ми трябват около 1500 лева, но много са ви високи вноските на седмица и съответно става и много за месец, намерете начин още да улисните вашите клиенти! Спешно ми трябва тази сума, ще чакам отговора ВИ! ВЕСЕЛА ИВАНОВА КАМАРИНЧЕВА,СЛИВЕН

• 17:14 на 15.07.2009
    Анонимен потребител

Васил

8

Здравейте
    Бил съм клиент на Изи 2 пъти.Първия път нямаше никакви проблеми,но за втория си чакам отстъпката вече един месец.Или има работа,или е по лоши клиенти и т.н..но за вноската идваше навреме!!!!!!!!!!!!!Искам да попитам-ако отида в офиса,ще си получа ли парите?Те не са много!,но ме хвана яд!!

• 19:38 на 26.07.2009

защо се затварят форумите

• 17:29 на 09.12.2009

Не е вярно,предварителните условия нямат нищо общо с договора,а разликата м/у тях в датите е точно1 /един/ ден. (Варна). За първи заем НЯМА отстъпка!

• 15:54 на 28.08.2010

Офис Велико Търново е пълен абсурд. Аз съм ЛФС по ново му КК. Имаме си един РМ Георги Иванов, който едно че не разбира нищо , но и се прави на шеф и само ни спира работата . Това е унизително . Писна ми да се занимавам с неговите глупости и постояните му унижения .... мисля да напусна само малко да си стъпя на краката стигат ми 2 години там.... писна ми от измислени шефове, никой не го интересува от мотивацията ни ...

• 18:39 на 06.10.2010
    Преглед на профил
    12

Тия от Easy kredit са пълни боклуци и мошеници, в никакъв случай не започвайте работа при тях като личен финансов съветник, защото ще ви манипулират да дадете кредити на ваши близки и познати и ще ви побъркат от работа, А ЗА ПЛАЩАНЕТО Е ПОВЕЧЕ ОТ СМЕШНО!!! Първите месеци се пригответе да вземате по около 40 лв. (!) и то само в случай че не ви измислят някоя глоба, а те измислят глоби и за това че навън вали дъжд (това съвсем сериозно - ако навън вали и ви изпадат стикерите в даден район където трябва да рекламирате, ще бъдете глобени)
    Това е най-измислената и скапана фирма, а препоръчвам на нашите клиенти МНОГО ДОБРЕ ДА СИ ПОМИСЛЯТ ДАЛИ ИСКАТ ДА ПЛАЩАТ КРЕДИТ С ЛИХВА ОТ ОКОЛО 150% И ГПР ОТ ОКОЛО 900% !!!!!!!!!!!!

• 19:53 на 06.03.2011

МНОГО ДОБРЕ ДА СИ ПОМИСЛЯТ ДАЛИ ИСКАТ ДА ПЛАЩАТ КРЕДИТ С ЛИХВА ОТ ОКОЛО 150% И ГПР ОТ ОКОЛО 900% !!!!!!!!!!!!същото казвам и аз. хора,не припарвайте там това са кръвопийци,държава няма щом до сега никой не ги е затрил,това си е мутренска законна организация

• 13:23 на 04.06.2012

хора внимавайте с даните си тай като това е най фалшивата фирма. така е в балгария озакониха всички лихвари и си правят каквото поискат. такава лихва няма никаде в света но ето че в балгария има.

• 13:25 на 04.06.2012

номер 13 подкрепям те напално с твоето мнение

• 17:07 на 22.08.2012

Здравейте, аз пък не мога да разбера какви са тези мутренски изпълнения от изи кредит. Имам закъснение наистина по кредита си при тях, но имам и други кредити, където се обадя и кажа, че в момента имам финансови затруднения ми влизат в положение и не ми правят проблем. Само за изи кредит няма отстъпки. Консултантите и мениджърите непрекъснато тормозят: "искам си парите, с моите пари сигурно си на моренце някъде" с тяхните пари, като че са ги дали от собствения си джоб. Всяка кредитна институция предлага реорганизиране на финансовите задължения, само тези не правят крачка назад. Нали целта е да се погасява, търсят се винаги някакви начини, които да са удобни и за кредитора и за кредитополучателя

• 14:34 на 09.09.2012
    Преглед на профил
    17

Тук има много оплакващи се от фирмата. Аз искам да попитам защо сте взели кредит точно от тях? Отговорът може би е, защото никоя нормална банка не се е съгласила, може би? И ако това е причината - то не мрънкайте за големите лихви.

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.
Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2018 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалГрадът.bgОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: KQuarterly