С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK
Форум

Търсене за Търсене

human power

• 20:00 на 05.07.2010
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Преглед на профил
    26

Заплащането е на час наистина и е толкова колкото казват,но гаранция за чàсове никой не дава ,зависи от работата.Трябва да се има предвид разходите за квартира и транспорт които работника си поема самостоятелно.
    КОйто има желание нека се пробва! :)

• 02:06 на 10.07.2010

Никко, а ти ходил ли си с тях?

• 13:56 на 10.07.2010
    Преглед на профил
    28

Да ходил съм !Относно гроздобера трябва да се знае 4е цялата кампания трае около 20-ина дена така 4е ходенето единствено за тази работа е по скоро нещо като туристи4еско преживяване. :)

• 15:12 на 10.07.2010

еее, много ме обезкуражи.Аз се надявам вече два месеца да ми се обадят за този гроздобер......... А то какво излиза, че само ще остане разходката.

• 18:54 на 22.07.2010
    Преглед на профил
    30

Куку_Руку, не се надявай много на тая фирма. Аз ходих на гроздобер миналата година, наистина кампанията трае кратко, а и след всичките несгоди и лишения, които си принуден да търпиш, накрая не можеш да си вземеш парите, които си заработил. На мен ми платиха след няколко месеца чакане, не си заслужава разправията.

• 21:56 на 22.07.2010

Благодаря за информацията.

• 15:27 на 06.01.2011

някои може ли да ми каже http://www.humanpower.bg/ тук като правя акаунт аз ли трябва да си го активирам или... ??администраторите ?

• 17:04 на 25.01.2011

Кандидатствам там за асистент с френски език, очаквам да се обадяг за второ интервю. Малко ниска ми се струва стартовата заплата, имало шансове за увеличение в последствие. Някой има ли наблюдения по тоя въпрос?

• 14:09 на 19.05.2011

Кандидатствах за асистент с френски език в тази фирма. В хода на интервюто беше установено, че владея френски отлично, по думи на интервюиращата ме, сякаш съм го учила във Франция. При все това, големите специалисти дори не ме допуснаха до второ интервю. Страхотен жест към мен от тяхна страна - сега работя в много голяма и стабилна фирма, като чистата ми стартова заплата е по-висока от това, което те предлагаха като брутно възнаграждение. Смешници.

• 17:03 на 15.07.2011
    Преглед на профил
    35

Наистина съжалявам,че не потърсих мнения за тази фирма предварително,а се оставих да се подиграят най-брутално с мен и целия ми живот колкото и силно да звучи!Много некоректни,много безхаберни,високомерни и всичко,което сте прочели до тук в отрицателен аспект.ПОдиграват се не само с хората,които заминават,но и с тези,които искат да работят тук при тях.Цялата фирма се командва от една персона със средно образование,вярвам същата,за която четох и по-нагоре....та,тя е тази,която прави всички проблеми и спънки за всички,които имат общо с тази фирма....който иска да си спести главоболията,просто да не припарва там!

• 16:06 на 11.08.2011

Хора, не се занимавайте с тази фирма- тя е като менструален цикъл. Цяла година вече чакам да тръгна с тях. На всичкото отгоре
    съм дал готовност да тръгна с моята кола. Загубих си времето и парите. В държавата внесох над 500 лв. за да съм здравно осигурен и да мога да си извадя европейска здравна карта. По колата направих ремонт около 500 лв. То бяха дати на тръгване, то чудеса. Уговаряхме на два пъти дати и двата пъти пропада работата. Щях да съм първа или втора кола за тръгване, а се оказа че вече 200 човека са там и работят, а аз ги чакам да се обадят.Явно има много корупция в тая фирма. Поне да си кажат, че искат пари за да им дам. С тия 1000 лв. дето съм ги дал заради тях щях да си избера сам дестинация и да си работя. НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!!!

• 22:29 на 11.01.2012

Здравейте,задължително ли трябва да се знае френски език,за да заминеш на работа във Франция от Хюман Пауър?
    Заплаща ли се нещо предварително?

• 17:41 на 21.02.2012

Задаравейти...

Виждам, че имат оферти за работа за Франсето... нека някой да пише за личния си опит със хуман паур

• 17:50 на 22.03.2012

Изисква ли се знаене на френски и ако да, какво трябва да бъде нивото?

• 11:34 на 25.03.2012
    Преглед на профил
    40

Най вероятно се изисква.

Меня постоянно преследуют умные мысли! .. Но я быстрее ....

• 15:01 на 29.03.2012

За мен там е пално с корупция

• 11:08 на 31.03.2012
    Преглед на профил
    42

То , къде ли нее?

Меня постоянно преследуют умные мысли! .. Но я быстрее ....

• 07:51 на 24.06.2012

43

Коментарът беше изтрит от модераторите, защото потребителят е нарушил ЗЗЛД като е изнесъл информация за трето лице.

• 22:32 на 30.06.2012

КАЖЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ КАК ТО4НО СЕ ПРОЦЕДИРА ЗА ДА МЕ ПОКАНЯТ НА ИНТЕРВю ЗА РАБОТА ВЪВ ФРАНЦИЯ ЗАщОТО чУВАМ ХУБАВИ КОМЕНТАРИ ЗА ФЕРМИТЕ ТАМ БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

• 12:07 на 08.10.2012

Агенцията е много добра,преди 10дни пристигнах от Франция.

• 13:43 на 04.12.2013

Всичко си е ок, но вече трети месец чакам за изчистване на заплатата и май само с чакането ще си остана....

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Реклама

© 2003-2020 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.
Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2020 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: KQuarterly