С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK
Форум

Търсене за Търсене

INTERNATIONAL CRUISE SERVICES

• 12:37 на 11.08.2009
    Мнението е на повече от 6 месеца. Възможно е вече да не е актуално.
    Анонимен потребител

Румен

326

Откъде се появиха тия нищожества от INTERNATIONAL CRUISE SERVICES? Аз живея в Берген, Норвегия от началото на 2008 и мога да ви кажа, че единствения начин почнете (легална) работа тук, е да дойдете и лично да си търсите. Никоя фирма от България не може да ви подсигури работа тук. Работа в Норвегия се почва при наличието на ВСИЧКИ тези условия (придобиват се точно в този ред):
    - Договор за постоянен адрес
    - Договор за работа
    - Разрешително от полицията
    - Данъчна карта
    - Сметка в норвежка банка

Освен това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО владеенето на норвежки език. Единственото изключение е компютърни и други инженери. Може да ви се струва шега, но даже и за чистачка искат писмен и говорим норвежки. Да не говорим за супермаркет. Там шанса даже не е и нулев, а отрицателен! За справка: www.finn.no Заплатите се въртят около 140 крони на час (около 30 лв.) преди данъци, т.е. около 90 крони на час (20...

Прочитане на целия коментар

• 15:39 на 11.08.2009
    Анонимен потребител

silviq

327

еи,хора какво става с вас...как можахте да се ткажете толкова лесно...стига с тая на6та балгар6тина да си затваряме о4ите и да си даваме гарбовете на мо6енници да ни тап4ат... с какво са пове4е от нас....за6то ве4е никои не пи6е...какво стана подадохте ли жалби...до каде е стигнало вси4ко...не мога да повярвам 4е сте се отказали...моляви много о6те хора изгарят в момента ....нека поне тях да предпазим...можем да стигнем и до бтв репортерите тях всеки ги гледа трябва ни медиина подкрепа нека я потрсимм за6то трябва да се отказваме толкова ли имаме вси4ки пари 4е да се отказваме толкова лесно....

• 02:38 на 14.08.2009
    Анонимен потребител

sisi

328

хаиде бе хора..каво ви става...християне и ти ли се отказа...поне ти пи6и тук...явно вси4ки останали са мекеку6ави..евала е хора...свалямви 6апка......

• 02:02 на 09.09.2009
    Преглед на профил
    329

Край и тук на свободното слово!Бравас,ашколсун,какт би казал бае Ви Ганьо Балкански...или и на Вас Ви платиха измамниците от Круиз сървиз,както са си платили да ги регистрират и узаконят от Масларовото министерство...бръсни,стрижи,този тъп народ е тяхното мото!А им позволяват тези които им дават право да присвояват чужди пари АБСОЛЮТНО законно!!! Да сте живи и здрави,то и Вие не сте застраховани като БЪЛГАРИ някъде да Ви подстрижат и ВАС...и ще го азслужите,като погребахте СВОБОДАТА НА ИЗЯВА в този форум...АМИН!

• 11:13 на 14.09.2009

Това,че мълчим така не е добре.Ако означава примирение е още по-зле.Ако означава изчакване властите да си свършат работата,тъй като имат достатъчно подадени жалби-е донякъде наивно.Нали "Господари на ефира "започват работа от днес-нека припомнят измамата и те.Ако и това не доведе до резултат,има и други начини.Ръкавицата е хвърлена и на тези братчетаЛибчеви трябва да им стане ясно,че този път не ограбиха подходящите хора.

• 09:08 на 06.10.2009

331

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 09:47 на 16.10.2009
    Преглед на профил
    332

До 153 от затворения форум, които казва:"ОТИВАШ В ДРУГА ДЪРЖАВА И РАБОТИШ РАБОТА,КОЯТО МЕСТНИТЕ ЖИТЕЛИ НИКОГА НЯМА ДА РАБОТЯТ!" Това е пълна заблуда 4ове4е! Има "местни", които си умират за такава работа-особено по-младите: продава4ки, сервитиорки, готва4и, мия4и, 4иста4и, рецепционисти, 6офиори и т.н.
    По4ти никаква отговорност и пак си взимат 4исто по 1000 евро. А и между тях има хора, които не ги сварта в офис по цял ден.
    6то някои си мислят, 4е в 4ужбина премитат за нас. А не забравяите са6то, 4е навсякаде е пълно с поляци, палестинци, руснаци и 4ерни и какви ли о6те не, които са са6то 4аст от пазара на труда. Някои от тях са с много по-големи права и 6ансове от вас, особено и ако знаят езика на даржавата, в която кандидатстват за работа.

• 08:31 на 21.10.2009

333

Коментарът беше изтрит от модераторите.

• 15:03 на 10.12.2009

Новото име на фирма INTERNATIONAL CRUISE SERVICES е http://www.sps-consult.com Персоналът е същият. Дано са се научили да работят коректно.

• 17:39 на 10.12.2009

От Х72
    Отдавна не съм писал в този форум но цхесно казано ниамаше какжо да напиша-засега икономическа полиция все още събира доказателства и така ще е поне още 3-4 месеца а районият прокурор не мойе да повдигне обжинение бе з икономическа полиция да си свърши работата
    Пиша за това че днес слуайно попаднах в офиса на новоизлупeна фирма -ЕС ПИ ЕС и за мое най голямо учудване попаднах на двете служителки от Интернешънъл Джоб Сървисис-Нели Дончева и Златина вълчанова които най нагло след като прибраха на толкова много хора парите са си отворили нова фирмичка и продължават да работит по същата схема.
    Боже в каква държава живеем-полицията и прокуратурата не може да ги спре
    ЗАТОВА ПРИКАНВАМ ВСИЧКИ КОИТО СА ЗАИНТЕРЕСУВАНИ И ИСКАТ ДА ПОЛУЧАТ ОТГОВОР ОТ САМИТЕ ВИНОВНИ КОГА ЩЕ НИ ВъРНАТ ПАРИЕ ДА ЗАПОВЯДАТ В ПОНЕДЕЛНИК 13.12 2009 ПРЕД СТАРИЯТ ОФИС НА БУЛ. СЪБОРНИ 19 В 10.00 СУТРИНТА
    нЕ ПРИБЯГВАЙТЕ ДО УСЛУГИТЕ НА SPS CONSULT

• 05:03 на 12.12.2009

От Х72
    Гедайте новините по БНТ на 12.12.2009 от 12.00 за да видите как старите ни познати КОрнелия Дончева и Златина Вълчанова в ефир( по тоцхно как се крият от камерите на операторите)
    Ще разберете и с какво се занимават в момента
    За тези които няма да могат да гледат новините ще напиша линк към предаването за да го гледат онлаин

• 22:11 на 12.12.2009

http://more.bnt.bg/index.php?go=video_emisii&vid=5
    Ето и линка за да гледате репортажа232535

• 23:02 на 12.12.2009
  • 08:57 на 13.12.2009
    Преглед на профил
    339

Измамите продължават,полиция,прокуратура,медии...спят ot Dakata

Аз отдавна не бях писал тук,но ето обстоятелствата се смениха - тези двете Корнелия Дончева и Златина Вълчанова пак се появиха и пак мамят бедните хорица!Предлагам на всички,които бяхме измамени от тях публично да обявим пред цялото ни общество,че ако се намери сила и желани е от страна на полицията и прокуратурата да ги съди и осъди и изпрати там,където им е мястото - в затвора да дарим по 200 евро от нашите пари които те откраднаха ,след като ни ги върнат ,на съда и полицията!Та дано най после се види и тук в България,че възмездие има и ще иима!

• 21:29 на 13.12.2009

от Х72
    Гледайте и репортажа по БНТ за фирмата ЕС ПИ ЕС с нащите стари познати от Интернешънъл джоб сървисис -Корнелия Дончева и Златина Вълчанова
    http://bnt.bg/bg/productions/76/edition/5286/po_sveta_i_u_nas_emisija_20_00_13_dekemvri_2009

• 17:38 на 17.12.2009

Oт Х 72
    Ако има някои който си е подал документите в ЕС ПИ ЕС консулт и има някакви документи за посредническа дейност и разписки за внесени суми моля свържете се с мен или пишете във форума. Ако предадем на Агенциятат по труда тези документи ще се заемат с фирмичката сериозно а и ще има санкции за това че фирмата работи без лиценз

• 20:04 на 21.05.2010
    Преглед на профил
    342

На вниманието на всички измамени от уж "най голямата фирма за наемане на работа в чужбина" - Интернационал джобс сървициз": викаха ме два пъти в Полицията по местоживеене,взеха ми проби от подписа ми и почерка ми,все едно аз съм откраднал парите,и накрая ми заявиха,че следователя от Варна иска ОРИГИНАЛИТЕ,а не ксерокопията,които съм изпратил от Договора за посредническа дейност между мен и тези бандити и оригинала от рАЗПИСКАТА за платени от мен на тях 600 евро за самолетен билет и такса за първия наем в Норвегия! Защо ли искат оригиналите?! Не ги давайте!!!! Тези май ПЛАТИХА И НА ПОЛИЦАИТЕ,ЗА ПРОКУРОРА НЕ ЗНАМ....кога ще има справедливост за нас,ГОСПОДИ!

За да публикувате нови мнения трябва да сте регистриран потребител. Можете да влезете в сайта с потребителско име и парола или да се регистрирате тук.

Регистрацията е безплатна и отнема минута.

Защо е необходима регистрация за включване във форума?

Реклама

Трудовоправна консултация

Реклама

© 2003-2019 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване. Политика за бисквитките. Декларация за поверителност.
Общи условия за публикуване на обява ново.
Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2019 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.
Действителни собственици на настоящото издание са Иво Георгиев Прокопиев и Теодор Иванов Захов.
mobile Към мобилната версия на сайта

Бизнес: КапиталКариериБизнесРегалОдитFoton.bg

Новини: ДневникЕвропа

IT: IDG.BGComputerworldPC WorldCIONetworkworld

Развлечение: БакхусLIGHT

На английски: KQuarterly