Трудовоправна консултация
glk53689606 23 Окт 2020, 13:32 Имам болничен лист от 9 до 29 октомври.На 12 октомври почива съпругът ми.Мога ли да ползвам отпуск по чл.157 от КТ и кога?
mmarica 23 Окт 2020, 09:49 Здравейте ,
на 16.09.2020г. подадох пред Работодателя Заявление (по електронен път и чрез изпращане на адрес) по чл.327(1)т.1 за прекратяване на трудовите взаимоотношения(техн.ръководител).... към целия въпрос
dreadgg 22 Окт 2020, 22:44 Здравейте,
Бях съкратен на 4 октомври тази година по чл. 328 ал.1 т.2 от КТ. Веднага се записах в Бюрото по труда и получих разпореждане за получаване на обезщетение за безработица.... към целия въпрос
Виж всички въпроси