Регистрация

Експерт Маркетинг

13 Фев 2018 | Показана 1329 пъти

  • Работна сфера:
    Образование и обучение
  • Задължения и отговорности:
    Комуникация с клиенти
    Обработка на заявки
    Изготвяне на маркетингови отчети
    Подготовка на документи по ЗОП
    Организиране на обучения и други събития
    Работа със CRM
    E-mail кампании
    Изготвяне на писмени материали за клиенти
    Изготвяне на презентации
    Представяне на продукти пред клиенти
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Висше образование
    Трудов стаж – минимум 3 г. в сходна дейност
    Компютърни умения – Офис пакет, много добро владеене на Ексел, опит в работа със CRM и/или ERP система е предимство
    Английски език
    Презентационни умения
    Опит в организиране на събития
    Комуникативност
    Работа в екип
    Шофьорска книжка
    Възможност за пътувания
    Представяне на минимум една препоръка
  • Предимства на кандидатите:
    Опит в търговията и продажбите
    Препоръки
    Опит в работа със CRM/ERP системи
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Работа в престижна международна компания
    Трудов договор
    Минимум средна работна заплата за страната
    Възможност за развитие
    Модерна и атрактивна работна среда
    Допълнителни социални придобивки
    Допълнителна квалификация
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Препоръки

    Други: Копие от диплома за завършено образование
  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    е-mail
  • Крайна дата за приемане на документи:
    23/02/2018
  • Име на фирмата: Анубис-Булвест ООД

    Индустрия/бизнес сектор: Образование/обучение/библиотечна дейност

    Допълнителна информация: "Анубис-Булвест" е търговска компания, която е изключителен дистрибутор на издателствата за учебна литература  "Анубис" и "Булвест 2000", както и дистрибутор на издателствата за учебници по чужди езици "Оксфорд" и "Клет България".

    Е-mail: e.vitkova@anubis-bulvest.com

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2018 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.