Регистрация

Бизнес консултант - внедрител на ERP система

13 Фев 2018 | Показана 1228 пъти

    Информационни технологии и телекомуникации,  Консултантски услуги
  • Референтен номер:
    Vn_01
  • Задължения и отговорности:
    • Идентифицира и анализира бизнес процесите, процедурите и работните практики на клиентите при изготвяне на писмен проект за внедряване на  ERP системата
    • Консултира се с клиентите, за да формулира и документира техните изисквания към начина на приложение и функциониране на ERP системата
    • Оценява степента на неефективност на текущо използваните от клиента системи и препоръчва оптимизация и автоматизация на бизнес процесите чрез внедряване и използване на подходящи ERP функционалности
    • Осъществява дейностите по внедряване на ERP системата – адаптиране и настройване на системата, инсталация, обучение, изготвяне на задания за софтуерни доработки, бизнес поддръжка в хода на внедряването.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    • Висше икономическо или техническо образование
    • Познаване на бизнес процесите по движение на стоковите и парични потоци в търговските фирми
    • Владеене на английски език на работно ниво
    • Отлична компютърна грамотност
    • Комуникативност
    • Аналитични умения и способност за взимане на бързи и адекватни решения
    • Инициативност и мотивация за развитие и усвояване на нови знания във високотехнологичен сектор
  • Предимства на кандидатите:
    • Писмени препоръки или контактна информация на хора, които са в позиция да дадат препоръка
    • Познания по SQL и бази данни
    • Предходен опит на подобна позиция и/ или опит като проектен мениджър/ ключов експерт при внедряване на ERP система от страна на клиента
    • Шофьорска правоспособност
  • Градове:
    Пловдив
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Вътрешно фирмено обучение за софтуерните системи с марка SelMatic
    • Следване на установени стандарти и добри практики
    • Отлични условия за работа в експертен екип
    • Постоянен трудов договор, адекватно възнаграждение и пълни социални осигуровки
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка
    Препоръки

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    на e-mail: jobs@selmatic.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    01/03/2018
  • Име на фирмата: "СЕЛМАТИК" ЕООД

    Индустрия/бизнес сектор: Компютърна техника - софтуер

    Допълнителна информация: Българска софтуерна и консултантска компания, специализирана в разработването, внедряването и поддръжката на софтуерни решения за контрол и управление на бизнеса от клас ERP.
    Водещ продукт SelMatic ERP

    Адрес за изпращане на документи: гр. Пловдив, ул. "Брезовско шосе" №176, Търговски център ДЕКОМ, офис 12

    Е-mail: jobs@selmatic.com

    Телефон: 032 390 220

    Лице за контакт и допълнителна информация: Мариана Кирова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2018 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.