Регистрация

Специалист бизнес развитие - Източна България

13 Апр 2018 | Показана 1243 пъти

  • Работна сфера:
    Друг
  • Задължения и отговорности:
    Немска фирма търси да разшири българското си представителство с нов служител. Той/тя ще отговаря за Източна България, с фокус върху Варна и Бургас.

    Дейността включва: посещения при съществуващи и нови търговски обекти, работа по проекти, маркетинг, обучения.

    Опит в строителния бранш в региона или в продажбата на висок клас стоки е от предимство.

  • Изисквания към кандидатите:
    - Изисква се владеенето на английски или немски език.
    - Умения за презентация.
    - Завършено висше образование също е предимство.
    - Минимум стаж по специалността и в дадената сфера от 5 до 8 години.
  • Градове:
    Варна, Бургас
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Начална заплата от 2000 лева бруто, според квалификацията.
    Служебен автомобил в комплект с устройства за домашен офис, също ще бъдат предоставени.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Ако сме Ви заинтригували, чакаме Вашето мотивационно писмо и CV със снимка на английски.

  • Индустрия/бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2018 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.