Регистрация

Обектов ръководител “Строителство” (м/ж)

13 Апр 2018 | Показана 335 пъти

  • Работна сфера:
    Архитектура и дизайн,  Строителство,  Недвижими имоти
  • Референтен номер:
    BG-013834
  • Задължения и отговорности:
    • Грижите се за реализирането на проекти / част от проекти в сферата на строителството;
    • Чрез проучвания и анализи подпомагате развитието на нови концепции за строителство на филиали и логистични центрове;
    • Водите / участвате в преговори с проектанти, консултанти, строителни фирми и доставчици с цел гарантиране на изпълнението на нашите високи критерии за качество и оптимизиране на разходите за строителство и поддръжка.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    • Имате завършено висше образование в областта на строителството и практически опит със строителни обекти в страната и/или чужбина;
    • Отличавате се с висока мотивация за работа и способност да поемате отговорност;
    • Умеете да работите самостоятелно, притежавате аналитични умения, комуникативни сте;
    • Шофирате активно;
    • Имате добри познания по английски и/или немски език.
  • Градове:
    Софийска област
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Въвеждащо обучение, което Ви е необходимо за бъдещата работа, като системно и задълбочено Ви запознаваме с Вашите задачи;
    • Приятна работна атмосфера в един мотивиран екип с ориентация към служителя и персонално развитие, което се отличава с насоченост към задачите и професионална квалификация;
    • Отчитане и заплащане на работното време с точност до минута;
    • Стартово заплащане в размер на 2900 лв. бруто + ваучери за храна в размер на 60 лв./месечно + допълнително здравно застраховане.
     Събудихме ли интереса Ви?

    Тогава кандидатствайте чрез онлайн-формуляра към обявата, като посочите възможно най-ранната дата за постъпване на работа.

    Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, съдържащи пълен комплект документи - автобиография, мотивационно писмо и копия от дипломи /  свидетелства за квалификация.

    Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност, както и при съблюдаване на пълна защита на личните Ви данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

    *Пълния информационен текст за защита на личните данни можете да прочетете на кариерната страница на Лидл.
  • Възнаграждение:
    2500-3000 лв
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Крайна дата за приемане на документи:
    26/04/2018
  • Име на фирмата: Лидл България ЕООД енд Ко.КД

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: С 87 магазина в 46 града и над 2 300 служители Лидл България заема своето място сред водещите търговски вериги в страната. Нашите принципи за успех са практичност, гъвкавост и приветливост. Ние залагаме на опростени структури и се концентрираме върху важните неща. За пет години присъствие на българския пазар, освен като водеща търговска верига, Lidl се наложи и като желан партньор, социално-отговорна компания и предпочитан работодател. За това говорят редицата награди, проведените през годините социално-отговорни кампании и най-вече положителното отношение и силната мотивация на нашите служители. Именно те, със своята ангажираност и мотивация помагат всеки ден за утвърждаване на позицията ни като предпочитано място за пазаруване. С развитието на компанията в България се откриват нови работни места в централата на фирмата, нейните регионални офиси, логистични центрове и филиалите в страната.

    Адрес за изпращане на документи: гр. София

    Е-mail: jobs@lidl.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново . Поставянето на връзки към материали в сайтовете на Икономедиа е свободно. Уеб разработка и дизайн на Икономедиа. Сайтът използва графични елементи от famfamfam + DryIcons. Някои снимки © 2018 Associated Press и Reuters. Всички права запазени.