Регистрация

Техник електрически системи

16 Май 2018 | Показана 296 пъти

  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности,  Строителство
  • Задължения и отговорности:
    • Изграждане на кабелни трасета за слаботокови системи - структурни кабелни системи,
    видеонаблюдение, СОТ, пожароизвестяване, BMS и др.;
    • Монтаж и подвързване на слаботокови системи;
    • Изграждане на електрически инсталации ниско напрежение (до 1000 V);
    • Монтаж на UPS;
    • Изграждане на оптични мрежи (полагане на кабел);
    • Сервизна дейност по отстраняване на аварии по изградените системи;
  • Изисквания към кандидатите:
    • Средно електротехническо образование;
    • Умение за работа с чертежи и разчитане на техническа документация;
    • Опит в изграждането и пускане в експлоатация на слаботокови системи;
    • Шофьорска книжка;
  • Предимства на кандидатите:
    • Опит в изграждането на мрежи ниско напрежение, монтаж и подвързване на ел.табла;
  • Градове:
    София, Варна
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Работа на постоянен трудов договор;
    • Фирмено обучение;
    • Възможност за допълнителни доходи;
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    jobs@vilmat.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    23/05/2018
  • Име на фирмата: Вилмат Холдинг

    Индустрия/бизнес сектор: Инженерна дейност

    Допълнителна информация: Вилмат Холдинг АД е дружество специализирано в проектирането и стратегическото управление на проекти в областта на слаботоковите и електрически инсталации, изграждане и поддръжка на структурни кабелни системи и оптични мрежи, както и в предоставянето на цялостни решения за сградна автоматизация.

    Е-mail: jobs@vilmat.com

    Телефон: 0888468390

    Лице за контакт и допълнителна информация: Мадлен Димитрова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.