Регистрация

Електротехник в завод в гр. Луковит

17 Май 2018 | Показана 1274 пъти

  • Работна сфера:
    Производство,  Инженерни и технически дейности
  • Задължения и отговорности:
    - отстранява възникнали повреди на електрооборудването съобразно указанията на прекия ръководител и съответните технологични инструкции;
    - поддържа автоматиката на всички съоръжения в завода – според инструкциите на съответните машини
    - осигурява правилното протичане на технологичния процес;
    - извършва технически прегледи и профилактика в съответствие с месечния план-график;
    - анализира авариите и причините за престой и предлага мероприятия за предотвратяването им;

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    1 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    - средно/висше образование с електротехническа специалност;
    - над една година опит по специалността;
  • Предимства на кандидатите:
    - опит в автоматизирано производство;
    - владеене на английски език;
  • Градове:
    Други в България
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - отлични условия на труд и възнаграждение;
    - професионална реализация в утвърдена международна компания;
    - възможност за непрекъснато обучение и повишаване на личните професионални умения;

  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Крайна дата за приемане на документи:
    15/06/2018
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.