Регистрация

Ръководител на инженерингови проекти

16 Май 2018 | Показана 382 пъти

    Архитектура и дизайн,  Инженерни и технически дейности,  Строителство
  • Задължения и отговорности:
    - Планиране и контрол на сроковете за изпълнение на проекта;
    - Планиране и контрол на ресурсите по всеки проект (труд, хора, материали, доставки);
    - Контрол на бюджета по проекти;
    - Осигуряване на техническа консултация на специалисти, проектанти, инвеститори;
  • Изисквания към кандидатите:
    - Задължителен опит в изпълнението на проекти в строителство (електро и слаботокови инсталации);
    - Висше техническо или икономическо образование;
    - Опит в работа по големи проекти е предимство;
    - Подчертано изразени организаторски способности;
    - Опит в работа със строителни компании, проектантски и архитектурни фирми;
    - Умения за работа в екип и ръководство на екип;
    - Английски език – работно ниво;
    - Компютърна грамотност (MS Word, MS Excel, MS Project);
    - Шофьорска книжка;
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Работа на постоянен трудов договор;
    - Възможност за професионална реализация;
    - Отлична работна среда;
    - Работа в екип на професионалисти;
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    jobs@vilmat.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    29/05/2018
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.