Регистрация

Строителен инженер, Отдел "Оферти", Офис гр. София

08 Юни 2018 | Показана 1232 пъти

  • Работна сфера:
    Строителство
  • Референтен номер:
    001
  • Задължения и отговорности:
    • Изготвяне на количествено-стойностни сметки и анализи на единични цени;
    • Изготвяне на технически предложения, линейни и календарни графици за изпълнение на СМР, описание на изпълнени СМР;
    • Изготвяне на справки и доклади за извършена дейност;
    • Отлични познания на нормативната уредба, свързана с изготвянето на оферти в строителството, в т.ч. ТНС, УСН, СЕК.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    • Висше образование – строителен инженер;
    • Компютърна грамотност, вкл. владеене и на специализирани програми – Microsoft Project, Building Manager, AutoCad.

  • Предимства на кандидатите:
    • Познаване на Закона за обществени поръчки;
    • Минимум 3 години опит на подобна позиция.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Трудов договор и пълни осигуровки;
    • Постоянен и дългосрочен ангажимент за работа
    • Развитие и подкрепа на професионализма, в компания лидер в своята област;
    • Работа в динамичен и ефективен млад екип;
    • Стимулиращо възнаграждение, съобразено с опита на кандидата.
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    a.mitrenceva@patishta.com
  • Крайна дата за приемане на документи:
    22/06/2018
  • Име на фирмата: ПЪТИЩА ПЛОВДИВ АД

    Индустрия/бизнес сектор: Строителство

    Допълнителна информация: Пътища Пловдив АД е българска компания с над 50 годишна история. Дружеството е специализирано в изграждането на инфраструктурни обекти. В периода 2014-2017 г. компанията е изпълнила проекти за строителство и рехабилитация на над 70 км магистрален път, 100 км пътища от републиканската пътна мрежа и над 200 км рехабилитация и ремонт на улична и общинска пътна мрежа.
    Пътища Пловдив АД гарантира, че предоставените лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора и в съответствие с действащото законодателство (Регламент 2016/679 (Общ регламент относно защитата на данните), Закон за защита на личните данни (ЗЗЛД) и други нормативни актове).
    Пътища Пловдив АД не носи отговорност за непоискана информация и лични данни, както за верността на предоставените лични данни.

    Е-mail: a.mitrenceva@patishta.com

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.