Регистрация

Експерт "Външна търговия"

28 Юни 2018 | Показана 3800 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Задължения и отговорности:
    ● Изготвя оферти, осъществява контакти с наши и чужди фирми, води преговори и подготвя тръжни документи за участие в международни търгове, както и в сключването на договори в рамките на своята компетентност;

    ● Следи нуждите и изискванията на обслужваните пазари, както и движението на цените на стоките в сектора;

    ● Поддържа постоянен контакт с вътрешни и външни клиенти във връзка с цялата текуща работа от започването до крайната реализация на сделките, както и следи сроковете за изпълнение;

    ● Да познава условията и цялата продуктова гама на компанията, както и нормативната уредба за работа в сектора;

    ● Да участва в командировки в страната и чужбина по повод изпълнение на договорите
  • Изисквания към кандидатите:
    ♦ Висше образование по специалност „Международни икономически отношения” и/или друга подходяща за посочената длъжност;

    ♦ Английски език – писмено и говоримо на високо ниво;

    ♦ Френски език – писмено и говоримо на високо ниво – желателно;

    ♦ Трети чужд език – предимство;

    ♦ Добри организаторски, комуникативни и презентационни умения;

    ♦ Опит в международната търговия – предимство;

    ♦ Умения за работа с компютър(продуктите на Microsoft Office) – задължително;

    ♦ Шофьорска книжка – предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:

    ● Възнаграждение – атрактивно /средномесечно нетно над 2 000 лв с осигуряване върху цялата сума на доходите/ плюс допълнителни социални придобивки;

    ● Трудов договор за работа на пълно работно време;

    ● Възможност за професионална реализация и развитие;

  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Име на фирмата: Кинтекс ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: ФИРМА „КИНТЕКС” ЕАД е създадена през 1966 г. в гр. София със 100% държавно участие и вече повече от 50 години осъществява своята дейност в сферата на външната търговияс изделия на отбранителната индустрия и такива с двойна употреба. За попълване на своя екип от служители фирмата търси да назначи търговци на длъжност „Експерт, Външна търговия“, които имат силно желание да работят, както и стремеж за развитие и постигане на добри резултати.

    Е-mail: kintex39@kintex.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.