Регистрация

ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР

11 Юли 2018 | Показана 309 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби,  Мениджмънт ,  Фармацевтична индустрия
  • Референтен номер:
    HCS_PM_0618
  • Задължения и отговорности:
    Human Capital Store търси ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР за наш клиент, чиято основна дейност е внос и разпространение на хранителни добавки. Компанията се разраства бързо и предложението е подходящо за проактивни специалисти, които обичат предизвикателствата и желаят да приложат опита си на новооткрита позиция.

    Основните отговорности и задължения включват:
    – Изготвяне на маркетинг план и бюджет
    – Провеждане на работни срещи с колеги и партньори
    – Изготвяне, организиране и провеждане на продуктови обучения
    – Супервизия и координиране на медийни проекти
    – Изготвяне на презентации за участие в конференции и конгреси
    – Отлично познаване на продуктовата гама, за която ще отговаря
    – Директно сътрудничество с международни специалисти

    Изисквания:
    – Минимум 2 години стаж на подобна длъжност
    – Опит в разработването на маркетингова стратегия
    – Познаване на аптечния пазар
    – Самостоятелно организиране на работния процес
    – Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
    – Възможност за бизнес пътувания

    Клиентът ни предлага възможност за усъвършенстване и професионално развитие, мотивиращи условия на труд.

    В случай, че нашето предложение Ви интересува, не се колебайте да ни изпратите актуално CV.
    Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
    да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
    да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:

  • Предимства на кандидатите:

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:

  • Документи за кандидатстване:

    Други:
  • Име на фирмата: Human Capital Store
    чрез Human Capital Store

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: Нашите услуги към кандидатите са безплатни. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

    Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер: 1783/ 30.09.2014

    Е-mail: office@humancapitalstores.com

    Телефон: +359877788944

    Лице за контакт и допълнителна информация: Мирослава Николова

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.