Регистрация

Директор на частна детска градина

11 Юли 2018 | Показана 329 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация,  Образование и обучение,  Друг
  • Референтен номер:
    HCS_DD_0718
  • Задължения и отговорности:

    Human Capital Store търси Директор на частна детска градина.

    Дейностите, които описват позицията са:

    - Планиране, организация и контрол на цялостната работа в детската градина.
    - Организиране на процеса по изготвянето на програмата за обучение.
    - Ежедневна комуникация с родителите, насочва, съветва и информира за обективните постижения и състояние на децата.
    - Провеждане на индивидуални срещи с нови семейства, които желаят детето им да посещава детската градина, като ги запознава с начина на работа.
    - Изготвяне на график на работа за останалите колеги.
    - Следи и контролира работата на учителите по отношение грижата към децата и провеждането на занимания.
    - Изготвяне на нужната документация към контролиращите органи – МОН, РУО, РЗИ и др.
    - Предложения за развиването на учебната дейност в детската градина /следи за разнообразни, подходящи методики на обучение, които допълнително да обогатяват детското развитие и светоглед – Монтесори, Валвдорф, методи за обучение по английски и много други/.
    - Проучва и дава насоки за закупуване на подходяща литература в помощ на учителите.
    - Активно участие в организацията и провеждането на тържества и други събития в детската градина.
    - Организира провеждането на допълни ателиета и гости в детската градина с подходяща и развиваща за децата насоченост и тематика.
    - Подготвя и изпраща седмична информация по e-mail за всяка група.
    - При необходимост провежда интервюта за работа.
    - Провежда цялостна система за оценка и мотивация работата на учителите.
    - Извършва въвеждащи обучения на новопостъпили колеги.
    - Следи за цялостното опазване здравето и живота на децата съвместно с учителите и медицинската сестра на детската градина.

    Изисквания към кандидатите:

    - Не по-малко от 5 години учителски трудов стаж
    - Диплом за завършена образователно-квалификационна степен Бакалавър или Магистър по специалност Педагогика, Учител или Детски учител.
    - Професионална компетентност
    - Знания за съществуващите нормативни документи и умения за спазването на заложените в тях изисквания и процедури
    - Способност за приемане на предложения и препоръки от екипа и/или родители.
    - Инициативност по отношение организацията на работа в детската градина.
    - Компютърни умения, необходими за поддържането на изрядна документация.

    Какво ще получите:

    - Да бъдете част от малък и сплотен екип.
    - Работно време от 08:00ч. до 17:00ч., работна седмица от понеделник до петък.
    - Възможност за допълнителни обучения и курсове.
    - Увеличаване на заплащането след постигнати високи резултати.

    Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.

  • Изисквания към кандидатите:

  • Предимства на кандидатите:

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:

  • Документи за кандидатстване:

    Други:
  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    office@humancapitalstores.com
  • Име на фирмата: Human Capital Store
    чрез Human Capital Store

    Индустрия/бизнес сектор: Управление на човешките ресурси

    Допълнителна информация: Human Capital Store притежава лиценз за предоставяне на посреднически услуги номер : 1783/ 30.09.2014.

    Услугите към кандидатите са безплатни.

    Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

    Целите, за които ще използваме Вашите данни са:
    да Ви бъдем полезни при намирането на нова и/или по-добра работа, стаж или друга форма на заетост;
    да Ви изпращаме съобщения по имейл, телефон, социални мрежи, регулярна поща.

    Е-mail: office@humancapitalstores.com

    Телефон: 024172723

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.