Регистрация

"Зелен Дневник" търси репортер

07 Авг 2018 | Показана 1652 пъти

  • Работна сфера:
    Медии и информация
  • Задължения и отговорности:
    "Дневник" търси репортер, който да отговаря за рубриката "Зелен Дневник". Имаме нужда от човек, който се интересува и познава темите, свързани с климатичните промени и ефектите от тях, опазването на природата, биоразнообразието, чистата енергия и технологии, устойчивото развитие, бизнес тенденциите и иновациите, свързани с тези теми. Както и проблемите с чистотата на въздуха, отпадъците, начина на живот.

    Репортерът, който ще се присъедини към екипа на "Дневник", трябва да уважава фактите, да е любопитен, наблюдателен, добре осведомен, да се ориентира бързо. Да умее да пише интересно и грамотно.

    Общи изисквания и предимства към кандидатите:

    - могат да създават или редактират текст до кратко и ясно съдържаниe
    - могат да предават новина в 140 знака
    - английският език е задължителен, а всеки друг се оценява като предимство
    - интересът към заснемане на видео- и фоторепортажи е предимство.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Можете да кандидатствате за съответната позиция, като изпратите CV и мотивационно писмо на адрес: karieri@dnevnik.bg до 20 август 2018 г., като посочите, че кандидатствате за позицията "репортер".

    "Дневник" ще се свърже само с кандидатите, които ще бъдат поканени на интервю. Документите ще се разглеждат конфиденциално. Данните, които ще ни предоставите при кандидатстването, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията му. В изпращаните биографии няма нужда да бъдат включвани лични данни като адрес, ЕГН, националност.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    20/08/2018
  • Име на фирмата: Икономедиа АД

    Индустрия/бизнес сектор: Медии

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.