Младши търговски мениджър - съставки за производство на хранителни продукти

07 Авг 2018 | Показана 310 пъти

    Производство,  Консултантски услуги,  Научни и изследователски дейности,  Търговия и продажби,  Друг,  Фармацевтична индустрия,  Агрономство
  • Задължения и отговорности:
    Балканинвест.ЕУ ЕООД предоставя консултантски услуги в сферата на човешките ресурси за компании от България и чужбина от 2009г. Агенцията е специализирана в подбор на таланти
    в сферата на маркетинга, клиентското обслужване на чужди езици и компютърните технологии.

    Наш клиент, водеща международна търговска компания, оперираща в сферата на хранително-вкусовата промишленост, козметичната индустрия и хигиенните решения, търси Младши търговски мениджър (продажба на съставки за производство на хранителни продукти) за офиса си в град София.

    Основни отговорности за тази позиция са работа с ключови клиенти на територията на страната (производители в хранителния сектор), представяне и промотиране на уникални продукти от портфолйото на фирмата.
  • Изисквания към кандидатите:
    Завършена бакалавърска или магистърска степен по специалност, включваща изучаване на химия, биология, медицина или аграрни технологии
    Отлично владеене на Английски език (ниво B1 - B2)
    Шофьорска книжка кат.В
    Готовност за пътувания в цялата страна (провеждането на обучения е свързано с пътувания и извън България)
  • Предимства на кандидатите:
    Познания в производството на хранителни продукти
    Предишен опит в търговията и/или производството на хранителни продукти
    Отлични компютърни умения

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Интензивни обучения
    Атрактивно възнаграждение между 1200 и 1800 лева нето, в зависимост от това до каква степен кандидатът покрива изискванията за позицията
    Служебен автомобил и телефон
    Работа в сплотен и приятелски екип
    Възможност за бъдеща професионална реализация
    Работа в една от водещите компании в продажба на съставки за производство на хранителни продукти

    Ако предложението ни представляват интерес за Вас, моля изпратете автобиография и актуална снимка на ймеил: assistent@balkaninvest.eu
    Телефон за връзка: +359 2 8781580

    Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. „Балканинвест.ЕУ“ ЕООД е лицензирана агенция за извършване на подбор и посредническа дейност, с лицензни номера 1757и 1758, издадени от Министерство на труда и социалната политика.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Моля изпратете автобиография и актуална снимка на ймеил: assistent@balkaninvest.eu
  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/09/2018
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.