Регистрация

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

10 Авг 2018 | Показана 438 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Задължения и отговорности:
    ЕЛДОМИНВЕСТ ООД желае да привлече към екипа си високо мотивиран, динамичен, лоялен и отговорен Търговски представител за гр.София
    Задължения и отговорности:
    - отговаря за изпълнението на плана по продажбите в поверения регион;
    - презентира и предлага продуктите от портфолиото на дружеството;
    - провежда търговски и маркетингови инициативи по отношение на продуктите;
    - поддържа и разширява мрежата от клиенти;
    - проучва и анализира пазара в региона и определя нови ниши, в които има потенциал за развитие с цел постигане на маркетинговите и търговски цели;
    - работи за утвърждаване на търговската марка и фирмен имидж.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    - минимум 2 години търговски опит;
    - отлични комуникационни умения;
    - средно или висше образование;
    - умения за работа в екип;
    - шофьорска книжка кат.В - активен шофьор.

  • Предимства на кандидатите:
    Предимство - опит в продажбите на бавнооборотни стоки;
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    - Мотивиращо заплащане и бонус обвързан с постигнатите резултати;
    - Коректност, възможност за дългосрочен ангажимент и професионална реализация;
    - Позиция в утвърдена, стабилна и постоянно развиваща се компания, която цени високо персонала си и инвестира в развитието му.

  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    е-mail
  • Крайна дата за приемане на документи:
    20/08/2018
  • Име на фирмата: ЕЛДОМИНВЕСТ ООД

    Индустрия/бизнес сектор: Производство

    Допълнителна информация: ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е създанено 1987 год. За повече от тридесет години ние се утвърдихме, като едно от най-успешните производствени предприятия в България и сме лидер на родния пазар на електродомакински и газови уреди.

    Адрес за изпращане на документи: гр.Варна, бул.

    Е-mail: hr@eldominvest.com

    Телефон: 052/571930, 0882/926989

    Лице за контакт и допълнителна информация: Невена Недева

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.