Регистрация

Мениджър продажби

11 Сеп 2018 | Показана 900 пъти

  • Работна сфера:
    Търговия и продажби
  • Задължения и отговорности:
    Във връзка с дейността ни, търсим успешния кандидат за позицията Мениджър Продажби.

    Ежедневните отговорности:

    - Изготвя месечните планове за продажби на отделните екипи
    - Отговаря за изпълнението на поставените финансови цели на магазините
    - Контролира и подпомага екипите при консултацията и информационното обслужване на клиенти на фирмата, включително за дейността, асортимента, условията и процедурите за предоставяне на стоките
    - Контролира и подпомага осъществяването на директни продажби на стоки на клиенти
    - Съдейства при решаване на рекламации на стоки
    - Наблюдава и се стреми към запазване клиентите на фирмата
    - Осъществява дейността си при стриктно спазване на всички процедури на работодателя
  • Изисквания към кандидатите:
    - Висше икономическо образование в сферата на маркетинга и мениджмънта
    - Задължителен опит на същата позиция, минимум 5 години
    - Много добра компютърна грамотност MS Office, работа със специализиран софтуер
    - Владеене на работен английски език
    - Свидетелство за управление на МПС, категория „В“

    Лични качества необходими за длъжността:

    - Позитивно отношение към партньори и колеги
    - Комуникативност, адаптивност и аналитично мислене
    - Отговорност, прецизност и умения за работа в екип
    - Висока степен на лична дисциплина и спазване на установените корпоративни стандарти
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Нашето предложение към Вас:

    - Възможност за професионална реализация във фирма, лидер в своя бранш
    - Фирмено обучение и допълнителни периодични професионални обучения
    - Командировки в страната, с които ще разнообразите своето ежедневие
    - Приятна работна атмосфера
  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Благодарим на всеки проявил интерес и желание да стане част от екипа на Andrews/!

    Ако тази възможност представлява интерес за Вас, ни изпратете Ваша автобиография с актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати, за провеждане на индивидуална среща.

    Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. Andrews/се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.
  • Име на фирмата: Andrews/

    Индустрия/бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: Компанията Andrews/ е основана през 1991 г. с идеята на българския пазар да се предложи авторски продукт, който да посреща очакванията на хората с високи изисквания за дизайн и качество на световно ниво. През 1996 г. тя стартира собствено производство, което надгражда традициите на шивашкото изкуство с високи технологии и модерен подход. Колекциите на бранда могат да бъдат намерени в над 17 магазина в София, Пловдив, Стара Загора, Бургас, Варна и Велико Търново.

    Е-mail: hr@andrews.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.