Регистрация

АВТОКОЗМЕТИК

12 Сеп 2018 | Показана 319 пъти

  • Работна сфера:
    Инженерни и технически дейности,  Транспорт и логистика
  • Референтен номер:
    CW_Sf_0918
  • Задължения и отговорности:
    Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Мерцедес-Бенц, Сетра и Фузо, с локации в София, Пловдив и Варна. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

    Ако искате да имате ежедневен досег с една от най-популярните и желани марки автомобили в света – Мерцедес-Бенц,

    ако умеете да спазвате срокове,

    ако сте енергичен и честен,

    ние Ви очакваме в екипa на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:

    Основни задължения на позицията:
    • Предимно външно почистване и/или измиване на клиентски и служебни леки автомобили
    • Спазване стандартите и правилата за работа на компанията
  • Изисквания към кандидатите:
    • Притежава диплома за завършено средно образование
    • E активeн шофьор (чиста шофьорска книжка)
    • Умеe да работи в екип, както да следва график и да изпълнява стриктно указания
    • Е лоялен и отговорен
  • Предимства на кандидатите:
    Кандидати, които имат предишен опит на автомивка, ще се ползват с предимство при подбора.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Ще имате свободата да увеличавате допълнително размера на възнаграждението си
    • Ще бъдете назначени на трудов договор при стандартен 8-часов работен ден при пълни осигуровки и 25-дневен платен годишен отпуск
    • Ще сте в непрекъснат досег с едни от най-популярните и желани марки автомобили в света
    • Ще работите при много добри условия на труд (работни инструменти, помещения и др.)

    Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език, като посочите референтния номер на позицията (CW_Sf_0918), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

    Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

    Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

    Освен в случай на изрично писмено възражение от Ваша страна, по реда, посочен в Политика за защита на лични данни, подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от две години от подаването на кандидатурата.

    Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    careers@silverstar.bg
  • Крайна дата за приемане на документи:
    12/10/2018
  • Име на фирмата: Силвър Стар Ритейл ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Търговия на едро и дребно, внос и износ

    Допълнителна информация: Кои сме ние: Фирмена група Силвър Стар (Silver Star) е новият официален представител, вносител и дилър на немския концерн Даймлер АД (Daimler AG) за България. В нашето портфолио ще откриете „звездата“ на Даймлер – Mercedes-Benz, както и брандовете – SETRA, FUSO и SMART. Дейността ни обхваща: - продажби на нови леки, лекотоварни и товарни автомобили; - продажби на резервни части; - продажби на употребявани автомобили; - следпродажбено обслужване, вкл. бояджийно-тенекеджийни дейности; - лизинг и застраховане на автомобили. Нашите дилърски центрове са позиционирани в София, Пловдив и Варна. Нашият екип: Нашият екип е доказал своята компетентност чрез множеството изпити и успешни сертификации, защитени пред Даймлер АД. В момента, в клоновете ни в страната, работят повече от 350 служители, чийто брой ще продължи да се увеличава. В структурите ни ще откриете специалисти в различни сфери: следпродажбено обслужване (мехатроници, монтьори, диагностици, инженери, логистици), продажби, ИТ, преводи, администрация (счетоводители, финансисти, анализатори), маркетинг и връзки с обществеността, човешки ресурси и други. Стратегията ни за развитие на човешки ресурси е фокусирана и към младите, завършващи студенти, които имат желание да надградят теоретичните си познания чрез стажантски програми. А защо не и да станат наши колеги след успешно представяне по време на стажа? Всяка програма е индивидуално разработена за конкретния отдел и е ориентирана към придобиване на практически опит по специалността. Ако сред публикуваните не откривате позиция, която да отговаря на Вашия опит и квалификация, моля изпратете запитване на адрес: careers@silverstar.bg. Политика за защита на лични данни: https://drive.google.com/file/d/16W68e7hkKIzE-MnE5gZMF-WTMknDkbpN/view?usp=sharing

    Е-mail: careers@silverstar.bg

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.