Регистрация

PHP програмист

25 Сеп 2018 | Показана 2156 пъти

  • Работна сфера:
    Информационни технологии и телекомуникации
  • Задължения и отговорности:
    Станете част от IT екипа на Икономедиа, най-голямата група за бизнес медии в България, и участвайте в развитието на едни от най-популярните и посещавани български медийни уеб сайтове. Ще имате възможността да работите в малък, но динамичен екип като прилагате своите знания и умения в развитието на oнлайн платформите ни.

    - Развитие на съществуващите уеб проекти на компанията с нови модули и функционалности.
    - Поддръжка на съществуващите уеб проекти, bug fixing, code refactoring, performance оптимизиране.
    - Проектиране и създаване на нови уеб проекти.
    - Прилагане на добри практики в процеса.
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    3 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Какво търсим за успешен кандидат:

    - Поне 3 години опит на подобна позиция
    - Mного добри познания и опит с обектно-ориентирано програмиране на PHP и MVC design pattern
    - Познаване и опит със съвременни PHP MVC frameworks, като Symfony e предимство
    - Добри познания в релационни бази данни (PostgreSQL, MySQL). PostgreSQL е предимство
    - Добри познания и опит с JavaScript и JavaScript frameworks
    - Познания във version control - SVN / Git
    - Работа в Linux среда
    - Аналитично мислене, инициативност и чувстващ се добре както самостоятелно по задачи, така и за работа в екип
  • Предимства на кандидатите:
    Предимство са още познания в и опит с:

    - Design Patterns
    - REST APIs
    - OAuth 2.0
    - Doctrine ORM
    - HTML5
    - Unit testing
    - Coding standards (PHP-FIG)
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Ще се радваме, ако цените качествената и обективна журналистика и желаете да помогнете в изграждането на по-добра платформа за нея.

    Моля, изпратете ни CV на karieri@economedia.bg  и ще се свържем с вас.
    Само одобрените кандидати за първо интервю ще бъдат контактнати.
  • Име на фирмата: Икономедиа

    Индустрия/бизнес сектор: Медии

    Допълнителна информация:

    Е-mail: karieri@economedia.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.