Регистрация

Вътрешен одитор на системи за управление на качеството

05 Окт 2018 | Показана 2091 пъти

  • Работна сфера:
    Транспорт и логистика
  • Задължения и отговорности:
    Основни отговорности на позицията:
    • Провежда вътрешни одити съгласно изискванията на компанията и стандарта ISO 9001:2015;
    • Извършва конкретни проверки за установяване степента на изпълнение на вътрешнофирмените правила и инструкции;
    • Изготвя доклади от проведените вътрешни одити;
    • Анализира резултатите от дейността;
    • Анализира причините за наличните отрицателни резултати от проведените вътрешни одити;
    • Съдейства при предприемане на последващи (коригиращи) действия;
    • Съдейства за развитието на действащата Система за управление на качеството и непрекъснатото и подобряване.

  • Изисквания към кандидатите:
    • Висше образование, релевантно за позицията;
    • Владеене на английски език – работно ниво;
    • Добри компютърни умения (MS Office);
    • Трудов стаж в организация с ефективно внедрена и действаща Система за управление на качеството съгласно ISO 9001:2015 ще се счита за предимство;
    • Готовност за участие в обучения за повишаване на квалификацията и уменията в областта на СУК;
    • Готовност за чести неколкодневни командировки в страната;
    • Притежаване на шофьорска книжка – кат. В – активен шофьор;
    • Опит в провеждането на вътрешни одити и/ или вътрешнофирмен контрол, ще се счита за предимство;
    • Успешно завършен курс за вътрешни одитори, ще се счита за предимство.
    • Умения за общуване в бизнес среда. Добри вербални и писмени умения за общуване;
    • Способност за работа в динамична среда, умения за съблюдаване и спазване на срокове. Ориентираност към резултати;
    • Способност за работа в екип и сътрудничество с всички заинтересовани страни.

  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    • Отлични условия на труд в бързо развиваща се компания;
    • Работа в млад и динамичен екип;
    • Теоретични и практически обучения във всички аспекти на предлаганата позиция;
    • Възможност за развитие на професионалните умения и компетенции;
    • Мотивиращо възнаграждение с включена бонус схема за постигнати резултати.
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.