Старши експерт информационни системи ИРМ Добрич, ТД на НАП Варна

05 Окт 2018 | Показана 617 пъти

  • Работна сфера:
    Администрация
  • Задължения и отговорности:
    Конкурсът се обявява за заемане на 1 /една/ свободна щатна бройка от длъжност „старши експерт” в отдел „Информационни системи” ИРМ Добрич, ТД на НАП Варна.
    Описание на длъжността „старши експерт” в отдел „Информационни системи”: извършване на системна администрация и HelpDesk; поддържане на комуникационната инфраструктура; поддържане на специализираните програмни продукти и информационните системи на приходната администрация и администриране на база данни; диагностика на хардуер.
    Начин за провеждане на конкурса:
    а) тест за установяване на професионалните знания и умения, който ще включва въпроси, свързани с администрирането на операционни системи Windows (Server и Workstation), администриране на локални компютърни мрежи - настройка на TCP/IP, DHCP, DNS, права на достъп до споделени мрежови ресурси, връзка с периферни устройства, както и от Закон за държавния служител /ЗДСл/; Закон за националната агенция за приходите /ЗНАП/ и Закон за администрацията /ЗА/.
    б)  интервю.
    Минималният размер на основната заплата, определена за длъжността „старши експерт” в отдел „Информационни системи” е 965 лв.
     Образци на заявление за участие в конкурса и декларация по чл. 17, ал. 2, т. 1 от НПКДС и "Информация, относно обработването на лични данни на кандидатите за заемане на длъжност в Националната агенция за приходите" могат да се изтеглят от: http://www.nap.bg/.
     * Кандидатите следва да се запознаят с условията на чл. 9 от Закона за Националната агенция за приходите, които са необходими предпоставки за заемане на длъжността в НАП.

  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    Минимални изисквания към кандидатите за заемане на длъжността:
    а) да отговарят на условията по чл. 7, ал. 1 и 2 от Закона за държавния служител;*
    б) да имат минимална образователна степен – висше, бакалавър;
    в) професионален опит – 2 години професионален опит или да имат придобит IV младши ранг като държавен служител;
    г) да притежават следните компетентности: ориентация към резултати; работа в екип; фокус към клиента (вътрешен/външен); комуникативна компетентност; професионална компетентност, аналитична компетентност.
    Необходими документи, които кандидатите следва да представят, съгласно чл. 17 от Наредбата за провеждане на конкурсите за държавни служители (НПКДС), за участие в конкурса са:
    а) заявление за участие в конкурса по образец, съгласно Приложение № 2 към чл.17, ал.1 от НПКДС;
    б) декларация от лицето за неговото гражданство и за обстоятелствата, че е пълнолетно, не е поставено под запрещение, не е осъждано за умишлено престъпление от общ характер на лишаване от свобода и не е лишено от правото да заема длъжността, за която кандидатства (чл.17, ал.2, т.1 от НПКДС);
    в) декларация за информирано съгласие относно обработването на лични данни за заемане на длъжности в Национална агенция за приходите;
    г) копия от документи за придобита образователно-квалификационна степен, допълнителни квалификации, които се изискват за длъжността;
    д) копия от документи, удостоверяващи необходимия професионален опит и/или придобития ранг като държавен служител, при наличие на такъв.
    Списъците и други съобщения, във връзка с конкурса, ще се обявяват във фоайето на офис/дирекция за обслужване гр. Добрич, ул. „Независимост” № 7, ет.9, пред стая 906 и на официалната страница на НАП /http://www.nap.bg/ (в раздел „ЗА НАП”, подраздел „РАБОТА В НАП”).

  • Предимства на кандидатите:
    Допълнителни умения и квалификации, носещи предимство:
    а) висше образование с насоченост към информационните технологии;
    б) владеене на английски език.

  • Градове:
    Добрич
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Възнаграждение:
    800-1300 лв
  • Документи за кандидатстване:

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Документите следва да бъдат представени лично или чрез пълномощник /оригинал на нотариално заверено пълномощно/ в 14 дневен срок от публикуване на обявлението в сградата на офис/дирекция за обслужване гр. Добрич, ул. „Независимост” № 7, ет.4, стая № 414, всеки работен ден от 10:00 до 12:00 часа и от 14:00 до 17:00 часа.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    18/10/2018
  • Име на фирмата: ТД на НАП Варна

    Индустрия/бизнес сектор: Администрация

    Допълнителна информация:

    Лице за контакт и допълнителна информация: Име: Снежана Колева, телефон: 058 653 500

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.