Регистрация

Мебелен бояджия

07 Ное 2018 | Показана 487 пъти

  • Работна сфера:
    Производство
  • Референтен номер:
    ПО33
  • Задължения и отговорности:
    Фирма АКАДО се занимава с проектиране и производство на мебели.
    Обзавеждаме интересни и разнообразни обекти.
    Притежаваме технологично оборудване от най-ново поколение.

    Поради увеличения обем на работа младият ни екип от специалисти се нуждае от отговорна и амбициозна личност.

    Изискванията са ни за опит и умения в:
    - подготовка на мебелни детайли за повърхностна обработка;
    - грундиране;
    - байцване;
    - боядисване;
    - полиране;

    От нас очаквайте:
    - интересна и разнообразна работа във фирма, произвеждаща висококачествени мебели;
    - индивидуално възнаграждение, обвързано с Вашите качества;
    - трудов договор;
    - отлична работна атмосфера;

    При интерес, моля изпратете автобиографията си!
  • Минимален стаж на подобна позиция:
    2 год.
  • Изисквания към кандидатите:
    - байцване;
    - полиране;
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/11/2018
  • Име на фирмата: АКАДО ЕООД

    Индустрия/бизнес сектор: Производство

    Допълнителна информация:

    Е-mail: zaharieff@acado.bg

    Телефон: 0888552391

    Лице за контакт и допълнителна информация: Михаил Захариев

    ПОВЕЧЕ ЗА ТАЗИ КОМПАНИЯ В: Форума, Съдържанието на сайта, Capital.bg, Dnevnik.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.