Регистрация

Ръководител екип

01 Ное 2018 | Показана 1078 пъти

  • Работна сфера:
    Банкови,  финансови,  застрахователни услуги
  • Задължения и отговорности:
    Ръководител екип (Ръководител търговски екип)към Направление Корпоративно Банкиране, в гр. София

    Основни задължения:
    • Организира дейността на екипа Мениджъри връзки с Бизнес клиенти в Бизнес център МСП в съответствие с представените компетенции и осъществява взаимодействие със съответните структурни звена на Банката.

    • Разработва и прилага целеви план, насочен към разширяване на портфейла от бизнес клиенти на екипа.

    • Организира дейността на екипа си с цел развиване на взаимоотношенията с настоящи и установяване на връзка с нови бизнес клиенти. Подготвя и представя стойностни оферти на клиентите, съобразени, с техните потребности, като координира със съответните звена.

    • Организира и отговаря за изпълнението на плановете за действие на ниво екип за постигане целите на бизнес центъра.

    • Извършва анализ на клиентите, структурира сделки и изготвя мотивирани предложения за кредитни сделки като осигурява набавянето на необходимата информация. Обучава и съдейства на служителите в екипа за извършване на финансови анализи и структуриране на кредитни предложения.

    • Контролира процеса по окомплектоване на кредитните досиета и коректността на въведената информация в кредитните предложения, осъществява постоянен мониторинг, и отговаря за качеството на управлявания от екипа кредитен портфейл.

    • Осигурява пълно банково обслужване на бизнес клиентите, като следи за постигане на по-голяма степен на удовлетвореност.

    • Съдейства и подпомага дейността на Мениджъра МСП с цел изпълнение на бизнес целите.

    • Координира и следи за правилното изпълнение на всички сключени сделки в клиентския портфейл на екипа.

    • Спазва вътрешнобанковите регулации, процедури и правила на Банката и нормативните изисквания.
  • Изисквания към кандидатите:
    Изисквания за заемане на длъжността:

    • Висше икономическо;

    • Образователно-квалификационна степен „Магистър“;

    • Минимум 3 (три) години трудов стаж в областта на банковото дело и финансите е предимство;

    • Отлична компютърна грамотност и умения за работа с Word, Excel, Power Point;

    • Ползване/ на английски език – писмено и говоримо е предимство;

    • Добри комуникативни умения и умение за водене на преговори;

    • Аналитично и задълбочено мислене;

    • Инициативност и отговорност.
  • Градове:
    София
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Банка ДСК предлага:

    • Работа във водеща финансова институция с изградени традиции и име на пазара;

    • Възможност за професионално развитие в сферата на корпоративното банкиране;

    • Разнообразни вътрешни и външния обучения;

    • Работа в динамична среда и екип от доказани професионалисти.

  • Документи за кандидатстване:
    CV
    Мотивационно писмо
    Снимка

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Документите изпращайте в срок до 23.11.2018 г. на e-mail:Rumyana_Ivanova@dskbank.bg и Kamen.Kirilov@dskbank.bg

    Контакт ще бъде установен с кандидатите, одобрени по документи.

    ИНФОРМАЦИЯ ОТНОСНО ОБРАБОТВАНЕТО НА ЛИЧНИ ДАННИ НА ФИЗИЧЕСКИ ЛИЦА:

    „Банка ДСК“ ЕАД е търговско дружество, регистрирано в Търговския регистър и регистъра на ЮЛНЦ към Агенцията по вписванията с ЕИК 121830616, със седалище и адрес на управление: гр. София, 1000, ул. „Московска“ № 19.
    Личните данни, които предоставяте при кандидатстване по тази ОБЯВА се обработват и съхраняват от „Банка ДСК“ ЕАД като Администратор на лични данни при стриктното спазване на изискванията на Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета относно защитата на физическите лица във връзка с обработването на лични данни и относно свободното движение на такива данни и Закона за защита на личните данни.
    Подробна информация за целите и правното основание за обработването на личните данни; категориите получатели на лични данни; срока, за който ще се съхраняват личните данни; правата Ви като субект на данни, както и информация за начина, по който те могат да бъдат упражнени; данни за контакт с длъжностното лице по защита на данните и всяка друга информация, която Общият регламент за защита на личните данни изисква да бъде предоставена на субектите на данни е публикувана в раздел „Кариери“ на Интернет страницата на „Банка ДСК“ ЕАД.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    23/11/2018
  • Име на фирмата: Банка ДСК ЕАД

    Индустрия/бизнес сектор: Банки/финанси/инвестиционна дейност

    Допълнителна информация:

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.