Регистрация

Юрисконсулт

08 Ное 2018 | Показана 1692 пъти

  • Позиция:
    Юрисконсулт
  • Работна сфера:
    Право
  • Референтен номер:
    JKAG
  • Задължения и отговорности:
    Компанията обявява конкурс за свободна позиция

    ЮРИСКОНСУЛТ В ПРАВЕН ОТДЕЛ

    Основни задължения:
    Дава задължителни указания в областта на правото. Организира и осъществява дейност за уреждане на въпроси от договорно-правен характер. Представлява дружеството пред съдебните органи в рамките на своите правомощия.
  • Изисквания към кандидатите:
    Успешният кандидат трябва да притежава:
    - Висше юридическо образование, степен магистър и положен теоретико-практически изпит;

    - Опит по специалността – 3 години;

    - Компютърни умения – отлична работа с MS Office;
    - Писмено и говоримо владеене на английски език – ниво В 2, съгласно Европейската езикова рамка;
    - Много добри комуникативни и презентационни умения, мотивация за професионално развитие и разширяване на практическия опит, умение за работа в екип, прецизност;
  • Градове:
    Други в България
  • Работно време:
    Пълен работен ден
  • Тип заетост:
    Постоянна
  • Фирмата предлага:
    Компанията предлага:
    • Много добро заплащане и допълнителни социални придобивки;
    • Въвеждащо обучение;
    • Възможност за работа в млад, динамичен и мотивиран екип в рамките на ясна структура на отговорности;
    • Адекватна техническа обезпеченост на работното място;
    • Възможност за професионално развитие и реализация в една от най-големите български компании.
  • Документи за кандидатстване:
    CV

  • Предпочитан начин за получаване на документите:
    Необходими документи:
    • Автобиография;
    • Удостоверение за правоспособност;
    • Копие от диплома за завършено образование
    • Други документи, които бихте искали да бъдат взети под внимание.

    Моля, изпращайте Вашите документи не по-късно от 30.11.2018 на имейл: d.ivanova@agropolychim.bg

    Само кандидати, отговарящи на изискванията, ще бъдат поканени на събеседване.
    Всички приложени лични данни ще бъдат обработвани при конфиденциалност и стриктно спазване на ЗЗЛД.
  • Крайна дата за приемане на документи:
    30/11/2018
  • Име на фирмата: Агрополихим АД

    Индустрия/бизнес сектор: Други

    Допълнителна информация: „АГРОПОЛИХИМ“ АД е водещ производител на азотни и фосфорни торове в Югоизточна Европа и Балканския полуостров. Днес „АГРОПОЛИХИМ“ АД разчита на своя над 40-годишен опит и на своите висококвалифицирани служители, за да защити лидерските си позиции на пазара.

    Е-mail: d.ivanova@agropolychim.bg

  • Печат
  • Изпращане
  • Споделяне
  • Twitter
  • Споделяне във Facebook Facebook

Реклама

Реклама

© 2003-2018 Икономедиа АД съгласно Общи условия за ползване ново. Политика за бисквитките ново. Декларация за поверителност ново.